<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Під час карантину рітейл переходить на онлайн-торгівлю

Провайдер електронного документообігу EDIN зібрав інформацію, щодо того, якій формі торгівлі буде віддавати перевагу рітейл під час карантину. Для того, щоб не обмежувати своїх покупців у придбанні та виборі товарів, багато магазинів забезпечуватиме можливість покупок онлайн.

Зростання замовлення з сайтів та мобільних додатків

Якщо раніше більшість покупок в здійснювалися в офлайні, що стосується продуктів, то сьогодні ситуація змінилася - навіть свіжі овочі замовляють з інтернету. Заклади харчування також збільшили кількість пропозицій з доставки страв додому, оскільки вони взагалі отримали заборону на функціонування у звичному режимі.

Нові види доставок

Із зростанням схвильованості щодо особистого контакту між людьми, компанії запропонували ввести два нових види доставки - “залиште біля дому” (замовлення залишають на порозі домівок) та безконтактне пакування їжі, яке передбачає відсутність участі у фасуванні страв людей.

Чи створять ці нові тенденції покупок постійні зміни в поведінці споживачів після завершення спалаху коронавируса? Оскільки все більше людей залишаються вдома і роблять покупки в інтернеті, рітейлери, які пропонують онлайн-покупки та послуги доставки, зможуть розвиватися в такий час і надавати своїм клієнтам той досвід здійснення покупок, який їм потрібен найбільше.

О компании: EDI-провайдер EDIN – абсолютний лідер інноваційних рішень у сфері електронного документообігу. Впровадження сервісів EDI-провайдера суттєво спрощує роботу між бізнес-структурами та об’єднує їх в одну еко-систему для швидкого обміну даними.


Товариство з обмеженою відповідальністю "АТС"
Автор:Клюса О.М. написать автору
тел.:044 3590112

дата публикации: 23.03.2020 10:08


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены