<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Чому треба використовувати картку, а не готівку під час карантину

З 20 березня НБУ запровадило челлендж #cashless, що закликає нас відмовитись від готівки, відправивши її на карантин у цей час. Так, на алюмінієвих деталях вірус живе 2 годин, на хірургічних рукавицях – 8 годин, а на папері і пластику – до 5 днів. Тож гроші не виняток, тому ми і приєдналися до челленджу НБУ «Готівку – на карантин».

Реальні факти, що сприяють приєнатися до челенджу кожному:
1. Хто і скільки раз торкався тієї готівки?
Будь-яка поверхня - це носій різноманітних інфекцій і COVID-19 не виняток. Тож будь-яка купюра може бути небезпечною протягом тижня. Хоча #НБУ і дезінфікує готівку у своїх сховищах, але все ж через скільки рук пройшли ті купюри? Юнекс Банк радить використовувати банківську картнку, а ще краще – додати картку у смартфон і платити безконтактно.
2. Безконтактні платежі мінімізують ризик заражень
Технології безконтактної оплати дозволяють в один дотик оплатити будь-що. Жодних контактів, жодних інфекцій. Не доручай у чужі руки свій телефон і картки, а також не забувай регулярно дезинфікути їх.
3. Плати онлайн будь-де
Доставка їжі, послуги Нової Пошти, Інтернет-магазини, комунальні послуги, оплата за Інтернет, підписка на стрімінгові сервіси, що ще? З карткою можна безпроблемно продовжувати звичний ритм життя навіть вдома - без черг та скупчень народу.
4. Заробляй кешбек
Багато карток нараховують кешбек на певні види витрат, часом кешбек доходить до 25%. Наприклад, UnexCard отримала нагороду за найкращий кешбек. До речі, з найактуальніших категорій наразі - 3% на покупки в аптеках, 10% на онлайн-шопінг.
5. Зберігай у валюті
У кожного з нас є збереження у валюті. Маючи валютний та гривневий рахунки можна у будь-який момент скористатися обміном валют онлайн. Якщо ще не спробував, то завантаж додаток UnexBank Online і обмінюй валюту вдома.
Будьте здорові та відправте готівку на карантин!

О компании: АТ «ЮНЕКС БАНК» — універсальний банк, який працює на ринку України з 1993 року.


АТ ЮНЕКС БАНК
Автор:Подвойська Влада Віталіївна написать автору
http://unexbank.ua

дата публикации: 25.03.2020 19:27


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены