<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Передачі про науку, інженерію, історію та документальний фільм про COVID-19: що буде показувати Discovery Channel у квітні

У сітці мовлення телеканалу зустрічаємо вже відомі назви, такі як «Екстремальна інженерія» та «Підриваючи історію», а також спеціальний документальний фільм про коронавірус «Пандемія: COVID-19».

Продовжується серія навчальних передач: починаючи з квітня, найпопулярніші шоу про інженерію повертаються на Discovery Channel. Крім того, в програмі передач бачимо нові назви, включаючи спеціальний документальний фільм про коронавірус «Пандемія: COVID- 19».

Пристрасні шанувальники інженерії дізнаються, як споруджено найбільші будівлі у світі, такі як стадіон у Мельбурні, гонконзький міст, величезна гідроелектростанція у Туреччині, а також знакові та дивовижні історичні споруди стародавнього світу та Середньовіччя. Новий спеціальний документальний фільм «Пандемія: COVID-19» аналізує сучасну небезпечну хворобу та пояснює еволюцію нового коронавірусу від початку спалаху і до сьогодні, розповідаючи про спроби вчених викорінити його.

Глядачі знайдуть відповіді на свої найамбітніші запитання, переглянувши захопливі шоу та документальні фільми:

• Екстремальна інженерія (Extreme Engineering, понеділок — п’ятниця, початок о 10:50) — Інженерні проєкти у всьому світі зростають у масштабах та амбіціях. Кожен рік структури проєктуються та будуються, щоб затьмарити твори минулого. Плани архітекторів настільки величезні — не лише за розмірами, концепцією чи фінансовими вкладеннями, а й за соціальною ідеєю — що вони змінюють сенс слова «можливості». Важко уявити як побудувати такі масштабні проєкти, не кажучи вже про технічні деталі, необхідні для їх спорудження. У шоу представлені деякі найамбітніші архітектурні плани сучасності.

• Підриваючи історію (Blowing Up History, понеділок — п’ятниця, початок о 17:00) — Як були побудовані найбільш знакові історичні споруди стародавнього та середньовічного світів? Цей документальний серіал використовує приголомшливу CGI-анімацію, щоб відповісти на це питання. Шоу представляє нові погляди на міфи та таємниці, що стоять за античними цивілізаціями, а також знаковими мегаструктурами, які вони будували.

• Пандемія: COVID-19 (Pandemic: COVID- 19, неділя, 5 квітня, початок о 21:00) — Керуючись останньою інформацією медичної спільноти, експерти пояснюють, чому новий збудник, коронавірус, настільки небезпечний, і які кроки вживаються для боротьби з ним.


Починаючи з 1 квітня, протягом однієї години з понеділка по п’ятницю, починаючи з 10:50 і з 17:00 відповідно, Discovery Channel проведе глядачам залаштункову екскурсію складним та виснажливим світом тих, хто перетворив сміливі інженерні проєкти на справжні структури у різні історичні часи. А ніч з суботи на неділю у перші вихідні місяця відведена на пошуки відповідей щодо спалаху та поширення коронавірусної епідемії.


ТРЦ Ocean Plaza
Автор:Анастасия написать автору

дата публикации: 06.04.2020 16:41


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены