<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

На заклик киян Київський Медіа Холдинг влаштував суботник

У вихідні кореспонденти "Хрещатика" зібралися на Дорогожичах. Разом із колегами з Київського Медіа Холдингу вони вийшли на суботник. За дві години разом очистили від торішнього листя і сміття парк відпочинку біля Бабиного Яру. Журналісти і редактори сподіваються, що кияни візьмуть з них приклад та власноруч приберуть місця проживання та відпочинку.

Минулої суботи природа нарешті подарувала киянам справжній весняний день. Поки під теплим сонячним промінням люди в парку активно гуляли, працівники Київського Медіа Холдингу висипали на вулиці з граблями. Так “слуги пера” відгукнулися на ініціативу киянки Тетяни Фесенко влаштувати суботник та прибрати в Бабиному Яру.

На прохання журналістів “Київзеленбуд” забезпечив робочим інструментом. Невеликим трактором привезли граблі та чомусь лише десять пар рукавичок. Очевидно, комунальники не сподівалися, що охочих до прибирання буде багато. Проте, як і домовлялися, о 13-й годині біля метро зібралися журналісти й редактори газет “Вечірній Київ”, “Ріо”, “Метро”, оператори і ведучі ТРК “Київ” та майже в повному складі редакція “Хрещатика”. Тож за граблі влаштували справжні змагання.

Здавалося б, згрібати листя — діло нехитре, але роботи вистачило на дві години без перерви. А втім, для змучених роботою за комп’ютером та розмовами з чиновниками журналістів ця праця на свіжому повітрі стала справжньою розвагою. Розмахуючи граблями, працівники медіахолдингу жартували та закликали киян приєднатися до роботи.

Такий піднесений настрій привернув увагу перехожих. 21-річна киянка Катерина Ворончук, яка у спеціальній підв’язці тримала на собі семимісячного сина Вовчика, і собі взяла граблі. “Я побачила, що люди прибирають, подумала, чому б і собі не допомогти? Я ж люблю тут бувати”,— пояснила молода мама. Катерина живе на Осокорках, а на Дорогожичі приїхала, бо полюбляє прогулюватися рідним містом із синочком.

Інші кияни схвалювали таку ініціативу. Працівники “Хрещатика” та їхні колеги з медіахолдингу раділи, що до них приєднуються їхні слухачі, глядачі та читачі.

http://www.kreschatic.kiev.ua/art/1238433403.html


Киевский Медиа Холдинг
Автор:Щербина Петр Николаевич написать автору
http://www.kreschatic.kiev.ua
тел.:044 4659915

дата публикации: 01.04.2009 14:11


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены