<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Перші підключення у спільному проекті Укртелекому та Iskratel

У межах спільного інвестиційного проекту Укртелекому з Iskratel і SID Bank розпочато підключення абонентів Харківщини до оптичного інтернету

Найбільший оператор інтернет-послуг ПАТ «Укртелеком» продовжує модернізацію своєї телекоммережі і розбудову нових волоконно-оптичних ліній зв’язку. Першими абонентами, що отримали доступ до швидкісного «оптичного» інтернету в межах нового проекту з розбудови мультисервісної телекоммережі, стали мешканці Харківщини. Уже зараз у селі Просяне Нововодолазького району Харківської області, де раніше інтернету не було взагалі, його мешканці вперше підключаються до оптики.

Фахівці Укртелекому налагодили доставку роутерів усім бажаючим, і тепер мешканці цього населеного пункту мають можливість користуватися оптичним доступом до всесвітньої мережі на швидкостях до 200 Мбіт/с, інтернет-телефонією та інтерактивним телебаченням за бажанням.

Нагадаємо, що Укртелеком, разом з європейськими партнерами – компанією Iskratel і словенським банком розвитку SID Bank, підписали новий договір з розвитку мереж волоконно-оптичного інтернету (GPON) у сільській місцевості України. Проект розраховано на два роки, він охоплює понад 200 населених пунктів у 13 областях країни. Загальні інвестиції в проект будівництва мережі складають близько 200 млн грн.

Загалом роботи ведуться в понад 170 населених пунктах, вже прокладено більше 160 км волоконо-оптичного кабелю. Підключення нових абонентів здійснюється з дотриманням необхідних заходів безпеки в період карантину.

Варто зазначити, що це другий проект у співпраці з європейськими партнерами, який дозволяє скорочувати цифровий розрив в Україні. Перший проект з розбудови мереж за технологією GPON у невеликих населених пунктах і селах стартував навесні минулого року.

Нова мережа Укртелекому надає можливість підключення до швидкісного оптичного інтернету десяткам тисяч громадян, а громадам дозволяє впроваджувати весь спектр цифрових послуг, зокрема в освіті і медицині.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 22.04.2020 11:25


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены