<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

У першому кварталі 2020 року дохід від інтернету зріс на 7 %

Розбудова оптичної мережі Укртелекому позитивно впливає на подальше зростання доходів від інтернету

У першому кварталі 2020 року загальний дохід Укртелекому становив майже 1,6 млрд грн, що на близько 5 % менше попереднього року. Дохід від телекомунікаційних послуг склав 1,3 млрд грн.

Компанія продемонструвала високу операційну ефективність. EBITDA Укртелекому у першому кварталі 2020 року склала 400 млн грн, а EBITDA margin 25,5%.

Ключовим позитивним фактором впливу на дохід є стале зростання надходжень від надання послуг інтернету та передачі даних. У порівнянні з минулим роком, у першому кварталі 2020 року зазначені доходи збільшилися на 7% до 521 млн грн. При цьому середнє споживання трафіку одним абонентом домашнього інтернету від Укртелекому зросло на 25% до майже 117 Гбайт, а серед користувачів оптики до 235 Гбайт, що певною мірою зумовлено і запровадженими у березні карантинними заходами.

Проте в звітному кварталі спостерігалося зменшення доходу від фіксованої телефонії, що є загальносвітовим трендом для голосових послуг. Дохід Укртелекому від надання цієї послуги у першому кварталі склав 574 млн грн.

Суворо дотримуючись заходів із запобігання поширення на території України хвороби COVID-19, Укртелеком продовжує реалізувати низку проектів з розбудови оптичної інфраструктури, що дозволяє скорочувати цифровий розрив у країні. Оператор розширює географію оптики, підключаючи до швидкісного інтернету мешканців невеликих населених пунктів і соціальні об’єкти. За перші три місяці цього року прокладено майже 1,4 тисячі кілометрів волоконно-оптичного кабелю, до оптичного інтернету підключено майже 100 медичних і навчальних закладів, 39 об’єднаних територіальних громад. Мережа інтернет-доступу Укртелекому загалом охоплює 2430 міст і сіл країни. Капітальні інвестиції за перший квартал 2020 року склали 112 млн грн.

Надходження від комерційної оренди майна, незадіяного у виробничих процесах, збільшилися на 24% порівняно з першим кварталом минулого року і склали 87,5 млн грн.

У першому кварталі 2020 року Укртелеком перерахував 478 млн грн податків до бюджетів усіх рівнів.

О компании: Довідка:

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету. Укртелеком є єдиним засновником та учасником ТОВ «ТриМоб» – мобільного оператора стандарту 3G.

Бізнес-клієнтам Укртелеком пропонує повний спектр послуг: індивідуальні системні рішення, корпоративні мережі зв'язку та передачі даних, послуги Дата-центру, фіксована і мобільна телефонія та «хмарні» рішення.

Укртелеком проводить стратегічну модернізацію своєї телекомунікаційної мережі, що дозволить надавати абонентам доступ до інтернету на швидкості 50 Мбіт/с за технологією VDSL і до 1 Гбіт/с – за FTTH/GPON.

З 2013 року ПАТ «Укртелеком» приєднався до бізнесів SCM.

Бізнеси SCM, реалізують низку проектів спільно з Фондом Ріната Ахметова, і із перших днів загрози епідемії коронавірусу включилися в допомогу Україні. Зокрема, Рінат Ахметов направив 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19. Для цього він об’єднав усі ресурси – благодійного Фонду, ФК «Шахтар», компаній ДТЕК, Метінвесту, Укртелекому та інших активів SCM для допомоги Україні.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 26.04.2020 13:13


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены