<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

Як підключити та сплатити за Інтернет в Луцьку

LuxLink — компанія, яка протягом багатьох років надає послуги з підключення до мережі Інтернет для приватних осіб та бізнесу, а також кабельного телебачення для жителів міста Луцька. З LuxLink користувач отримує якісне та надійне покриття, швидке підключення та можливість оплати послуги у найбільш зручний для себе спосіб.

Провайдер гарантує абонентам:

  • безперебійний доступ до Всесвітньої мережі Інтернет;

  • стабільну швидкість до 100 Мбіт/с;

  • індивідуальний підхід;

  • широкий вибір тарифних планів;

  • оптимальні ціни та вигідні пропозиції;

  • якісне сервісне обслуговування;

  • професійну технічну підтримку 24/7.

Завдяки високим стандартам надання телекомунікаційних послуг, компанія протягом багатьох років залишається лідером на місцевому ринку.

Як підключити Інтернет від LuxLink?

Для підключення швидкісного Інтернету від провайдера LuxLink достатньо залишити швидку заявку на сайті компанії або ж зателефонувати за номером телефону, вказаним на сторінці. Представники компанії перевірять можливість підключення за вашою адресою, нададуть детальну інформацію щодо безлімітних тарифів для приватного користування, допоможуть обрати той, який задовольнятиме ваші потреби та вже наступного дня здійснять підключення у зручний для вас час.

Провайдер використовує лише високоякісне обладнання від світових лідерів D-Link, ASUS та ін., забезпечуючи тим самим надійність покриття та якісний домашній Інтернет в Луцьку, тож speedtest демонструватиме стабільний та якісний результат. LuxLink — це також безпечне з’єднання з мережею, адже  кожному користувачеві компанія надає власний VLAN-порт, а також ізолює вірусний та інший шкідливий код у мережі LuxLink на 99%.

Ціна підключення Інтернету — всього 1 грн! У вартість підключення входить:

  1. Під'єднання до Ethernet-порту комутуючого пристрою провайдера.

  2. Надання 10 метрів кабелю (UTP CAT5).

  3. Виділення маршрутизованої IP-адреси та створення особистої електронної скриньки (за бажанням абонента).

Провайдер LuxLink також пропонує користувачам комплексну послугу «Інтернет+кабельне ТБ». Можливість підключення одразу двох послуг допоможе заощадити не лише кошти, але й час на їх оплату. Для абонентів, які обирають високошвидкісний Інтернет та кабельне телебачення від LuxLink, передбачені додаткові знижки та вигідні акційні пропозиції.

Компанія подбала, аби зручним та комфортним було не лише користування послугами, але й здійснення їх оплати. Саме тому інтернет-провайдер передбачив декілька варіантів оплати: через мережу терміналів 24NonStop, IBox, а також через особистий кабінет провайдера за допомогою онлайн-сервісів Приват24, Ipay та Portmone. Таким чином, кожен абонент отримує можливість безконтактно оплатити Інтернет прямо зі свого офісу або дому.

Джерело тут

Контакти:  м. Луцьк, пр-т. Волі, 1Б

(0332) 280-999
КІНТО
Автор:- написать автору
тел.:033 2280-999

дата публикации: 24.04.2020 16:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены