<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

Два відновлення послуг зв'язку Укртелекому на Львівщині

Фахівці Укртелекому за кілька годин відновили надання послуг абонентам у різних районах області

Ремонтні бригади Укртелекому минулого вечора відновлювали надання послуг мешканцям Городоцького та Стрийського районів Львівщини. Завдяки злагодженим діям фахівців оператора вдалося за лічені години вирішити проблеми та забезпечити абонентів зв’язком. В обох випадках було пошкоджено волоконно-оптичний кабель. На щастя, зв'язок з екстреними службами не було пошкоджено.

Так, поблизу м. Пустомити телекомунікаційні мережі на ділянці Пустомити – Городок було пошкоджено землерийною технікою (трактор «Білорус») під час проведення неузгоджених аварійно-відновлювальних робіт комунальною службою. Через це більше тисячі абонентів у Городку, смт Черляни та смт Великий Любінь залишилися на кілька годин без послуг інтернету.

Працівники Укртелекому зробили все можливе, аби якомога швидше відновити надання послуг. З приводу інциденту Укртелеком звернувся до правоохоронних органів.

А у с. Гірне Стрийського району ремонтна бригада оператора працювала над усуненням проблеми через просідання труби в ґрунті під автошляхом, у якій був кабель. За кілька годин фахівці провели відновлювальні роботи та відновили надання послуг інтернету від Укртелекому для сотень абонентів міста Сколе та сіл Нижнє Висоцьке і Верхнє Висоцьке.
Нагадуємо, що за час відсутності послуг всім абонентам автоматично здійснюється перерахунок абонплати.

Укртелеком продовжує оперативно усувати пошкодження і забезпечувати безперебійним зв'язком абонентів під час пандемії в умовах карантину. Враховуючи надзвичайну важливість послуг зв’язку для людей, Служба моніторингу телекомунікаційної мережі ПАТ «Укртелеком» працює в посиленому режимі.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 29.04.2020 12:02


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены