<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

На травневі свята фахівці Укртелекому оперативно усували пошкодження на мережі

Аварійні бригади Укртелекому продовжують працювати цілодобово, у карантинні будні, вихідні та свята, відновлюючи зв'язок абонентам, і насамперед, з екстреними службами

Минулих вихідних бригади Укртелекому відновлювали викрадені кабелі та пошкоджене обладнання в різних областях України. Особливо небезпечні випадки пошкодження, що впливають на зв'язок з екстреними службами. В таких ситуаціях чергові оператори Укртелекому протягом лічених хвилин налаштовують зв'язок з ними за допомогою резервних каналів та переадресації викликів на інші діючі номери.

Разом з цим, іноді, за відсутності технічної можливості така «переадресація викликів» не може бути здійснена. Тоді чергові фахівці застосовують інші методи. Наприклад, минулої суботи, внаслідок викрадення майже 90 м кабелю, було зафіксовано відсутність виходу на екстрену службу «101» для абонентів смт Нововоронцовка та Нововоронцовського району Херсонської області.

У зв’язку з такою складною ситуацією аварійно-відновлювальна команда працівників дільниці Укртелекому смт Велика Олександрівка організувала тимчасове виносне місце для безперервного обслуговування населення службою ДСНС. Тож у такий спосіб фахівцям Укртелекому вдалось забезпечити мешканців можливістю дзвонити на екстрену службу «101» до моменту відновлення кабелю того ж дня увечері.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 06.05.2020 11:00


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены