<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Пасічники прогнозують недобір весняних медів та пилку через несприятливу погоду

Несприятлива погода, що встановилась в Україні у квітні і травні може призвести до недобору весняних медів та квіткового пилку.

«Низькі температури, вітер та дощі ускладнюють роботу бджіл по збору нектару та пилку з весняних медоносів — плодові сади та кущі, ріпак, кульбаба, та інших», - зазначає Валерій Курейко, пасічник та співвласник ТМ “Знатний Мед”. На думку експерта, це призведе до недобору весняних медів, як мініму, у кількох регіонах України — насамперед - популярного у споживачів “майського” меду.
“Якщо похолодання, і особливо, дощі, будуть продовжуватись до кінця травня, це також може вплинути на збір нектару з найбільш цінного медоносу — акації”, - зазначає В.Курейко.
Щодо квіткового пилку, то його можна збирати і протягом літніх місяців, проте більшість пасічників намагаються не стримувати бджіл під час збору нектару з літніх медоносів, а тому зазвичай активно використовують квітень і травень. Проте, в цьому році, погода не дозволила налагодити нормальний збір пилку у цей період.
Нагадаємо, раніше експерт озвучив площу «медового клину» України, що складає понад 8,7 млн. га. З вказаних площ бджоли потенційно можуть зібрати до 700 тис. тонн квіткового нектару, що відповідає приблизно 175 тис. тон меду.

О компании: За додатковою інформацією та актуальними коментарями експертів, будь ласка, звертайтеся:
Tel +38 (099) 417 52 48, e-mail - znatnymed@gmail.com , сайт - www.znatnymed.com


Publicity Ctreating
Автор:Yaroslav написать автору
http://www.publicity.com.ua
тел.:(099) 417 52 48
тел.:(096) 970 67 02

дата публикации: 11.05.2020 14:09


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены