<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Политика

webinars dyn sec
Тренінги для працівників кримінально-виконавчої служби

5 та 7 травня 2020 року Спільний проєкт «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в'язничної реформи в Україні» провів дистанційне навчання у формі вебінарів на тему «Динамічна безпека в установах виконання покарань» для працівників Департаменту з питань виконання покарань Міністерства юстиції України.

Метою вебінарів було розкрити зміст, концепцію та принципи динамічної безпеки, пояснити, як будувати позитивні взаємовідносини та налагоджувати ефективну комунікацію між персоналом і засудженими задля ресоціалізації та реабілітації осіб, що відбувають покарання.

Учасниками онлайн тренінгів були понад 90 представників центрального апарату, шести міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань, а також 12 виправних колоній, 5 слідчих ізоляторів та 4 виправних центрів Південного міжрегіонального управління. Також до онлайн заходів долучився Андрій Співак, координатор сектору з питань правосуддя Представництва Європейського Союзу в Україні.

Динамічна безпека в установах виконання покарань – це спосіб організації процесу виконання кримінального покарання у вигляді позбавлення волі, який базується на розвитку позитивних взаємин із засудженими, їх зайнятості та ефективної комунікації, що призводить до обізнаності персоналу з процесами, які відбуваються у місці тримання засуджених.

Під час вступної промови заступниця Міністра юстиції України пані Олена Висоцька, яка опікується питаннями формування та реалізації політики у сфері виконання кримінальних покарань та пробації, наголосила на тому, що Україна має поступово запроваджувати елементи динамічної безпеки для покращення механізмів в’язничного менеджменту.

Учасники вебінару обговорили необхідність зміни підходів до організації забезпечення безпеки в пенітенціарних установах шляхом поєднання фізичної, процедурної та динамічної безпеки, з наданням переваги останньому виду безпеки. Окрему увагу було приділено моделюванню соціальної поведінки, визначенню позитивної моделі працівника, мотивації персоналу до професійного зростання.«Презентація щодо необхідності поступового запровадження елементів динамічної безпеки у закладах виконання покарань є надзвичайно важливою для представників кримінально-виконавчої служби України», - наголосив Гречанюк Сергій, в.о. начальника Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, та висловив вдячність Офісу Ради Європи в Україні за організацію вебінарів.

За міжнародними стандартами та рекомендаціями до змісту динамічної безпеки включаються такі основні елементи:

налагодження позитивних взаємовідносин з засудженими;
активне залучення засуджених до конструктивної діяльності;
забезпечення належного та збалансованого режиму з індивідуальними програмами для засуджених, спрямованими на їх ресоціалізацію та реабілітацію.


Під час вебінару з тематичними презентаціями виступили національні консультанти Ради Європи:

Костянтин Автухов, кандидат юридичних наук, експерт з питань кримінального права, доцент кафедри кримінології та кримінальновиконавчого права Нац.юр. університету ім. Я. Мудрого,
Олег Дука, кандидат педагогічних наук, начальник Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС, полковник внутрішньої служби,
Дмитро Коваленко, викладач циклу спеціальних дисциплін Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС.
Онлайн тренінги організовано в рамках спільного проєкту Європейського Союзу та Ради Європи "Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в'язничної реформи в Україні" (SPERU), який покликаний підвищити рівень застосування методів та інструментів сучасного пенітенціарного менеджменту для досягнення в'язничного режиму, заснованого на реабілітаційних засадах.

О компании: Спільний проєкт Європейського Союзу та Ради Європи "Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в'язничної реформи в Україні"


ГО "Життя"
Автор:Тотовицька Оксана написать автору
тел.:063 2617405

дата публикации: 13.05.2020 10:53


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены