<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар відкрив відеомагазин в Instagram

Фірмовий магазин Київстар розпочав роботу в новому форматі: відтепер отримати консультацію можна завдяки відеозв’язку в мережі Instagram.

Під час дзвінка продавці-консультанти дадуть поради та рекомендації щодо вибору смартфонів. Для цього потрібно зателефонувати по відеозв’язку Instagram у будь-який день з 10:30 до 17:30. Забрати покупку можна у фірмовому магазині (Київ, вул. Хрещатик, 13). Також товар може бути оформлений через онлайн-магазин Київстар і доставлений по Україні.
«За допомогою таких відеодзвінків ми вирішили реалізували одразу кілька побажань наших абонентів – отримати компетентну консультацію, спілкуючись особисто, і при цьому не порушувати умов самоізоляції. Зараз ми запустили пілотну версію проєкту. Ми впевнені, що послугу оцінять наші абоненти, тому плануємо розширити можливості надання сервісних послуг і консультацій щодо тарифів», – повідомила керівниця дирекції роздрібних продажів Київстар, Ольга Смисльонова.
Щорічно в магазинах Київстар продають понад 300 тис. смартфонів. Найпопулярнішими моделями в цій мережі є Samsung Galaxy 6A, Xiaomi Redmi 6A и Xiaomi Redmi 7. В асортименті магазинів представлено 97 різноманітних моделей у широкому ціновому діапазоні.
Наразі в штатному режимі працює 424 магазини мережі Київстар із 487. Усі працівники забезпечені засобами індивідуального захисту, а формат роботи відповідає всім рекомендаціям МОЗ.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій за кількістю абонентів, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26,2 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків до бюджету на телеком-ринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua

дата публикации: 17.05.2020 12:38


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены