<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Мережа супермаркетів Billa приєднується до столичної ініціативи

Мережа супермаркетів Billa в межах допомоги з протидії пандемії коронавірусу приєдналася до ініціативи з централізованого збирання та безпечної утилізації використаних одноразових засобів індивідуального захисту (захисних масок, рукавичок тощо). Для цього в магазинах мережі встановили спеціальні контейнери. Відповідальні покупці можуть залишати тут свої використані захисні маски для подальшої безпечної утилізації.

«В умовах загальнонаціонального карантину мережеві продовольчі супермаркети, в тому числі Billa, — найбільш відвідувані киянами місця. Саме тому наша мережа приєдналася до столичної ініціативи з централізованої утилізації використаних масок та іншого індивідуального захисного спорядження, яким зараз усі масово користуються. Це завдання має як екологічну, так і протиепідемічну складову. Використані захисні маски чи одноразові рукавички не лише забруднюють довкілля – вони також несуть небезпеку поширення бактерій і вірусів через недбале поводження з ними після використання. Кожен із нас та великі компанії мають бути свідомими під час викликів, подібних до нинішньої пандемії», — прокоментувала внесок компанії з іноземними інвестиціями «Білла-Україна» у протидію пандемії її генеральний директор Оксана Мандзюк.
Загалом у столиці планують створити приблизно півтора десятка точок збирання використаних засобів індивідуального захисту. 10 спеціальних контейнерів встановили на території супермаркетів мережі Billa за такими адресами:
вул. Гришка, 3;
пр-т Маяковського, 85;
Бессарабська площа, 2;
вул. Тростянецька, 1а;
Дарницька площа, 1;
Повітрофлотський пр-т, 56а;
вул. Голосіївська, 13а;
Майдан Незалежності, ТЦ «Глобус»;
вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 100;
вул. Попудренка, 40.
У спеціальних контейнерах можна залишити використані маски, рукавички тощо для подальшої централізованої безпечної утилізації на спеціалізованих підприємствах згідно із санітарно-гігієнічними нормами безпеки.
«Медичні відходи категорії В (потенційно інфіковані маски, рукавички, медичний одяг, інші предмети, що могли контактувати з інфікованими рідинами тощо) повинні бути герметично запаковані, обов’язково знезаражені і вже після цього передані на підприємства, що мають спеціальну ліцензію та відповідне сертифіковане обладнання, для подальшої безпечної утилізації – зазвичай спалювання у спеціальних печах при високій температурі. Зараз кияни, навіть ті, хто хоче безпечно позбутися використаних засобів індивідуального захисту, просто не знають, як це правильно зробити. Тому зі смітників і вуличних урн маски розлітаються вулицями та парками, забруднюючи місто і поширюючи хвороботворні мікроорганізми», — пояснив необхідність централізованого збирання й утилізації індивідуальних засобів захисту Костянтин Яловий, депутат Київської міської ради та голова постійної комісії з питань екологічної політики.
Під час загальнонаціонального карантину мережа супермаркетів Billa проводить заходи для протиепідемічного захисту своїх співробітників, партнерів і покупців, а також для підтримки тих, хто через карантин опинився у скрутній ситуації.
Магазини мережі й усі робочі зони піддають постійній дезінфекції. Для покупців нанесли спеціальну розмітку на підлозі, яка допомагає дотримуватися безпечної дистанції. Приміщення супермаркетів оснащені загальнодоступними дозаторами з дезінфекційним розчином для рук. Касири відділені від відвідувачів спеціальними прозорими захисними екранами. Посилено контроль за дотриманням стандартів мережі щодо швидкості касового обслуговування — це допомагає зменшити час перебування людей у приміщеннях магазинів Billa й уникати скупчення людей у торговельних залах і біля кас. Кожен працівник компанії, заступаючи на роботу, проходить обов’язковий дистанційний скринінг температури тіла за допомогою спеціально закупленого обладнання. Є чітка інструкція, яка визначає порядок дій і відповідальних у разі виявлення працівників з підвищеною температурою тіла або іншими симптомами вірусних чи застудних захворювань.
Такий пакет заходів допомагає забезпечити діяльність магазинів Billa у близькому до штатного режимі для надання своїм покупцям звичного для них високоякісного сервісу та широкого асортименту.
У межах протидії економічним наслідкам загальнонаціонального карантину мережа Billa реалізовує низку проектів для забезпечення покупців доступними продуктами та товарами повсякденного споживання. Щоб допомогти їм заощаджувати у часи економічної скрути, мережа Billa запропонувала близько сотні акційних позицій зі знижками, створила онлайновий каталог з акціями, а також відмовилася від частини свого прибутку — соціально важливі продукти харчування реалізують у мережі без торговельної націнки за відпускними цінами виробника.
Спільно з благодійниками та волонтерами мережа Billa запропонувала допомогу тим, хто через національний карантин і його економічні наслідки опинився у скрутній ситуації. Волонтери компанії «Білла-Україна» зібрали майже тисячу пакунків із продуктами та товарами першої необхідності для дітей-сиріт, самотніх літніх людей і осіб, які потребують допомоги та догляду.

Компанія REWE International AG здійснює управління магазинами під такими роздрібними брендами: BILLA, MERKUR, PENNY, BIPA і ADEG. Вона лідирує на ринку роздрібної торгівлі й аптечного бізнесу Австрії та є найбільшим роботодавцем країни, забезпечуючи робочі місця майже для 44 100 осіб. Компанія входить до складу німецького концерну REWE Group – однієї з провідних корпорацій у галузі роздрібної торгівлі та туризму. В Австрії компанія REWE International AG володіє серією відомих власних брендів, зокрема Ja! Natürlich (бренд органічних продуктів), Clever, Wunderlinge, Da komm ich her!, VegaVita, Chef Menü, Wegenstein і MY. Також оперує на ринку туристичних послуг: її представляють компанії ITS BILLA Reisen, JAHN REISEN і Transair (MEKRUR IHr Urlaub, PENNYreisen і BILLA-Vorteilsreisen).
Із головного офісу (м. Вінер-Нойдорф) компанія REWE International AG не лише веде бізнес в Австрії, але й керує супермаркетами концерну REWE Group, що працюють під роздрібним брендом BILLA в семи країнах Центральної та Східної Європи: Болгарії, Хорватії, Чеській Республіці, Румунії, Росії, Словаччині й Україні. Чисельність співробітників компанії REWE International AG в Австрії та інших країнах становить понад 92 000 осіб. Під управлінням компанії працюють більш як 4 350 магазинів. У 2018 році валовий оборот компанії становив 14,24 млрд євро.

Компанія «БІЛЛА-Україна» входить до складу REWE Group, що заснована у 1927 році у місті Кельн (Німеччина). Основні галузі діяльності REWE Group – роздрібна й оптова торгівля продуктами харчування та туризм.

Перший в Україні супермаркет BILLA відкрили в 2000 році. Зараз мережа нараховує 35 супермаркетів, основна частина яких розташована в Києві. Також супермаркети BILLA представлені в Ірпені, Вишгороді, Борисполі й один у Житомирі. На сьогодні «BILLA-Україна» – один із найбільш відкритих роботодавців на ринку: в компанії працюють понад 1400 співробітників.
Головними цінностями BILLA є висока якість продукції, її асортимент і вигідні ціни. Додаткова інформація:

www.billa.ua
https://www.facebook.com/billaukraine/


ТОВ ЛТ-ІВЕНТ
Автор:Золотаревич Лілія написать автору
тел.:044 501-32-44

дата публикации: 20.05.2020 09:32


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены