<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Інтернет-трафік в умовах послаблення карантинних заходів

Споживання інтернет-трафіка на мережі Укртелекому залишається на підвищеному рівні попри часткове послаблення карантинних заходів з 11 травня

Як свідчать дані дослідження Укртелекому, тенденція у активному споживанні інтернет-трафіка абонентами, підключеними до інтернету за різними технологіями, зберігається і після оголошеного послаблення карантину. За останні два місяці домашні користувачі оптичного інтернету, підключені до мережі інтернет за технологією GPON, щодоби споживали в середньому до 8-9 Гбайт з піковими навантаженнями до 10-11 Гбайт. Найактивніше ним користувалися у Києві, Вінницькій, Дніпропетровській, Закарпатській, Кіровоградській, Миколаївській та Харківській областях. Водночас, користувачі, підключені до мережі інтернет за технологією ADSL, у середньому споживали 4 Гбайта, VDSL - понад 7 Гбайт.

Нагадаємо, на початку карантину кожен домашній користувач інтернету у середньому споживав 4,3 Гбайт трафіку, що майже на 30% більше, ніж до оголошення карантину.
Сьогодні інтернетом від Укртелекому користуються у 2430 населених пунктах України. Оператор продовжує реалізовувати проекти з розширення географії інтернет-послуг, зокрема роботи з будівництва оптики тривають у сотнях населених пунктах країни.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 26.05.2020 10:50


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены