<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Ще більше можливостей у нових тарифах Київстар ТБ

26 травня 2020 року Київстар запускає нові тарифи «Київстар ТБ» та «Все разом». У них збільшено кількість контенту, промо пропозицій та мобільного інтернету.

Лінійка Київстар ТБ оновилась пакетами «Базовий», «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD». Окрім стандартного доступу до телеканалів та відеоконтенту в нових пакетах «Сімейний», «Вигідний», «Преміум HD» передбачений доступ до відеобібліотеки IVI, яка нараховує понад 7 000 фільмів та серіалів. Раніше повний доступ до відеобібліотеки надавався тільки в тарифі «Максимальний HD». Також на тарифи «Базовий», «Сімейний», «Вигідний» додатково діє промо, що на два місяці відкриває доступ до всіх телеканалів. Окрім цього на всі тарифи розповсюджується знижка в 50% на перші три місяці плати за послуги.
Також відтепер базовий пакет Київстар ТБ «Легкий» доступний в усіх тарифах передплаченого та контрактного мобільного зв’язку Київстар. Для того щоб скористатись цією пропозицією, достатньо лише завантажити додаток Київстар ТБ на свій смартфон (доступний в Google Play та App Store).
Двома новими тарифами поповнилась і лінійка Київстар «Все разом». Нагадаємо, що це унікальна пропозиція на телекомринку, коли один оператор надає три послуги – мобільний зв’язок, домашній інтернет та телебачення.
Абонентам «Все разом Базовий+ТБ» відтепер буде доступний безлімітний мобільний інтернет. А для обох нових тарифів «Все разом Базовий+ТБ» та «Все разом Вигідний+ТБ» також діятиме знижка в 50 грн на оплату послуг у місяць підключення, а також двох наступних.
Детальніше ознайомитись із наповненням нових тарифів можна на сайті компанії.
Головними перевагами Київстар ТБ є:
- Понад 150 телеканалів та 10 000+ фільмів і серіалів від провідних українських та міжнародних кіностудій у відеобібліотеці.
- Можливість переглядати контент одразу на 5 пристроях, без додаткової плати (смартфон, планшет, ноутбук, SmartTV або через ТВ-тюнер).
- Функція «Пауза ефіру» та «ТВ-архів» (можливість записувати ефір та переглядати його згодом);
- Нетарифікований трафік при користуванні зі смартфону для абонентів Київстар.

Довідка про Київстар

Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G, приблизно для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd., що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні, є найбільшим платником податків до бюджету на телекомринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.

Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G, приблизно для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd., що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні, є найбільшим платником податків до бюджету на телекомринку, одним із найкращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua

дата публикации: 29.05.2020 12:00


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены