<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

793A7825 793A7819 793A7797
Боротьба за дитячі життя: Bosch Україна фінансує ремонт апаратів ШВЛ для дитячої лікарні в Києві

- Соціальна відповідальність під час пандемії - фокус на порятунок життів
- Bosch Україна профінансувала ремонт ШВЛ для дитячого відділення інтенсивної терапії
- Справне обладнання є незамінним для порятунку життя дітей


У час пандемії найголовнішим фокусом стає збереження здоров’я та життя людей. Але найстрашніше, коли хворіють діти. На передовій боротьби за їхнє здоров’я та життя знаходяться лікарі, які докладають максимальних зусиль у боротьбі з хворобою, але для успішного подолання медикам необхідне професійне обладнання. Медицина – це складний високотехнологічний та високовартісний процес. Виживання маленьких пацієнтів значною мірою залежить від справності технологічного забезпечення лікарні.

У пік розповсюдження коронавірусної інфекції Bosch Україна профінансувала ремонт 7 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ) експертного класу для відділення інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ». Практично при всіх критичних станах у дітей виникають проблеми з дихальною системою і лише апарат ШВЛ експертного класу може на певний час замінити функцію легенів та зберегти життя дитини. У разі їхнього важкого пошкодження тільки апарати експертного класу вентилюють легені маленьких пацієнтів без пошкодження легеневої паренхіми та завдяки своїй можливості контролювати їхній стан, а в подальшому допоможуть зняти дитину з апаратної вентиляції. Своєчасне сервісне обслуговування апаратів ШВЛ та усунення поломок забезпечують безперервну легеневу вентиляцію, необхідну для життя дитини.

«Лікування дітей у відділенні інтенсивної терапії неможливе без 3 складових: справного обладнання, наявності ліків та інтелектуального ресурсу медичних працівників. Ремонт 7 апаратів ШВЛ – величезна допомога лікарям у нелегкій роботі.» - коментує проєкт завідуюча відділення інтенсивної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ» Карпенко Наталья Петрівна. «З моменту завершення ремонту апарати безупинно використовуються та щодня рятують життя маленьких пацієнтів. Ми щиро вдячні компанії «Роберт Бош Лтд» за цей вклад, який допомагає зберегти дітей та подарувати їм щасливе майбутнє» - додає пані Наталія.

«Діти – майбутнє нашої країни. Розуміючи серйозність ситуації з пандемією, саме зараз ми щиро раді долучитися й допомогти зберегти здоров’я й життя дітей та полегшити нелегку роботу лікарів. Приємно усвідомлювати й те, що достатня кількість справної апаратури є важливою для маленьких пацієнтів не лише в період панемії коронавірусну інфекції, але й в подальшому зможе рятувати дитячі життя від інших небезпечних хвороб. Ми за здорове молоде покоління України!»- підсумовує Генеральний директор компанії «Роберт Бош Лтд», Віталій Бульда.

Компанія Бош Україна щорічно організовує близько 10 соціальних проєктів, в рамках яких підтримує дітей з особливостями розвитку та людей похилого віку.

Компанія Bosch Україна дякує за співпрацю в реалізації проекту БО «Таблеточки».

О компании: Група компаній Bosch Group є провідним світовим постачальником технологій та послуг. У ній працюють близько 403 000 співробітників по всьому світу (станом на 31 грудня 2019 року). Обсяг продажів у 2019 році досяг 77,9 млрд євро. Діяльність ведеться у чотирьох бізнес-напрямках: рішення для мобільності, промислові технології, побутові товари та енергетичні, будівельні технології. Як провідна компанія в сфері «Інтернету речей», Bosch пропонує інноваційні рішення для розумних будинків, розумних міст, підключеної до мережі мобільності та виробництва. Компанія використовує свій досвід у галузі сенсорних технологій, програмного забезпечення та послуг, а також власне хмарне рішення для «Інтернету речей», щоб запропонувати своїм клієнтам підключені міждоменні рішення з єдиного ресурсу. Стратегічна мета Bosch Group - забезпечити інновації для життя в епоху глобального Інтернету. Bosch покращує якість життя в цілому світі завдяки інноваційним продуктам та натхненному ентузіазму. Загалом, Bosch створює технології, які "Винайдено для життя". До складу групи компаній Bosch Group входять Robert Bosch GmbH та близько 440 дочірніх та регіональних компаній у 60 країнах. З урахуванням торговельних та сервісних партнерів, загальна виробнича, інженерна та торговельна мережа Bosch охоплює майже всі країни світу. Основою для майбутнього зростання компанії є її інноваційна сила. У 125 локаціях по всьому світу в компанії Bosch працюють близько 72 000 фахівців у галузі досліджень та розробок.


Smart agency
Автор:матига написать автору

дата публикации: 29.05.2020 12:00


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены