<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Укртелеком та Метінвест Діджитал впровадять хмарні сервіси для користувачів Укртелекому

Укртелеком у межах стратегічного партнерства уклав угоду з Метінвест Діджитал щодо проєктування, налаштування та підтримки хмарних сервісів Microsoft Azure й гібридної інфраструктури Microsoft365 для найбільшого українського оператора фіксованого зв’язку

Укртелеком впроваджує інфраструктуру Windows Virtual Desktop на 1,5 тисячі робочих місць, систему довгострокового зберігання резервних копій корпоративних даних в Azure Backup. Метінвест Діджитал забезпечить планування архітектури, здійснить міграцію даних користувачів, а також забезпечить подальшу підтримку впроваджених систем.

Метінвест Діджитал є сертифікованим партнером Microsoft на рівні Gold Certified Partner. Центр експертизи інфраструктури компанії має значний досвід розробки архітектури хмарних рішень, впровадження та підтримки широкого спектра інфраструктурних технологій, міграції даних, що забезпечує якість, ефективність та надійність роботи ІТ-систем клієнтів. Торік Метінвест Діджитал мігрував у хмару та впровадив хмарні ІТ-сервіси для усіх активів Метінвесту у Європі та США, а нещодавно завершив масштабну міграцію двох центральних дата-центрів Групи на хмарну платформу Microsoft Azure.

Сергій Детюк, генеральний директор Метінвест Діджитал:

- Дуже приємно відзначити, що започатковане минулого року партнерство між нашими компаніями виходить на новий рівень. Певен, досвід Метінвест Діджитал у впровадженні хмарних рішень та міграції дозволить Укртелекому побудувати ІТ-сервіси, які будуть відповідати сучасним вимогам ринку – гнучкості, адаптивності та надійності. Наш підхід у впровадженні інфраструктурних рішень для клієнтів базується на найкращих світових практиках, а це означає забезпечення найвищого рівня надійності ІТ-сервісів. Сподіваюся, що результати, які ми отримаємо для Укртелекому, дозволять ще більше поглибити нашу партнерську співпрацю у майбутньому.

Кирило Гончарук, директор з інформаційних технологій Укртелекому:

- Ми раді продовжити співпрацю з нашим партнером – Метінвест Діджитал. Цього разу наші команди працюватимуть над розвитком інфраструктурних рішень для бізнесу на базі сервісів Microsoft Azure. З урахуванням модернізації опорної мережі Укртелекому, розбудови високошвидкісних волоконно-оптичних ліній передачі даних і експертизи Метінвест Діджитал ми очікуємо подальшого підвищення рівня безперервності виробничих процесів Укртелекому і створення гнучкого та адаптивного технічного інструментарію для наших фахівців.

О компании: Довідкова інформація:


Метінвест Діджитал


Українська ІТ-компанія, що спеціалізується на цифровій трансформації великого бізнесу і реалізує проєкти в Україні, Європі та США.


Компанія розробляє, впроваджує і підтримує комплексні ІТ-рішення з побудови технологічної інфраструктури, розвитку інформаційних систем, міграції, стратегічного аутсорсингу, системної інтеграції, кібербезпеки й захисту інформації. Метінвест Діджитал – ІТ бізнес-партнер Групи Метінвест, обслуговує понад 30 підприємств холдингу в усьому світі.


Компаніє є сертифікованим партнером Microsoft (Gold Certified Partner) та SAP (Silver Partner).


Більше інформації про компанію на сайті: http://www.metinvest.digital/

Укртелеком


Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – одна з найбільших телекомунікаційних компаній в Україні, що пропонує своїм клієнтам у всіх регіонах країни практично всі види сучасних телекомунікаційних послуг за єдиним рахунком.


Як інфраструктурний оператор Укртелеком фокусується насамперед на розвитку швидкісної оптичної мережі інтернет-доступу за технологією GPON (Gigabit passive optical network). Така мережа дає можливість бізнес-клієнтам користуватися потужним телекомінструментарієм задля підвищення своєї ефективності;


в свою чергу, домашні користувачі отримують мультисервісну точку доступу, що забезпечує оселю інтернетом, інтерактивним ТV, інтернет-телефонією, радіо тощо.


Більше інформації про компанію на сайті: https://ukrtelecom.ua/


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 15.06.2020 20:20


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены