<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

odessa port luydi
Виставка «Одеса, Порт, Люди» представлена в одеському СЦ «Моррічсервіс».

Виставка «Одеса, Порт, Люди» художниці 60-десятниці Людмили Семикіної представлена в одеському центрі «Моррічсервіс». Вернісаж присвячено до першої річниці роботи державного підприємства в Одесі.

Окрім основної діяльності – надання послуг, команда «Моррічсервіс» визначила для себе головні цінності існування – це культура обслуговування, повага до кожного, відповідальність та професійна гідність. Ці сенси «Моррічсервіс» пропагує і в суспільному житті – через культурні, мистецькі та соціальні події.


Захід, який відбувся минулого тижня у Сервісному Центрі Одеси – річниця роботи «Моррічсервіс» – став першою культурною акцією. Виставка робіт одеської художниці 60-десятниці Людмили Семикіної «Одеса, Порт, Люди» передає характер працівників морської галузі як людей високої моралі та відданих своїй праці, які заслуговують на повагу в усі часи, що особливо актуально у нашому сьогоденні.

Історичні ілюстрації було презентовано для журналістів та гостей – представників морського товариства та культурної спільноти країни.

Заслужений художник України, Сергій Савченко: «Зазвичай ми знаємо історії монументів, а це історія людей, які працювали в доках і робили порт. Семикіна представляла в своїх роботах цілий пласт зірок, які фактично забезпечили зміст і образ сучасної України».

Директор ДП «Моррічсервіс», Ірина Костюк: «Нам вперше і першими вдалося поєднати художнє мистецтво та морську галузь під одним дахом. Виставка «Одеса, Порт, Люди» – це не просто експозиція картин. Це зв'язок між поколіннями одеситів – працівників моря. Вважаю, що саме на часі вкладати свої зусилля в культуру України, в соціальні заходи. Події, через які розкриваються, зберігаються та підтримуються наші головні життєві цінності. Це наша перша акція з арт-проекту, який заплановано на 2020 рік. Ми завжди за щирість та гідність, як у сервісі, так і в суспільному житті».

Державне підприємство «Сервісний центр морського та річкового транспорту» було створено у 2019-тому році. Протягом минулого року ДП «Моррічсервіс» відкрито центри обслуговування моряків в містах-портах – Одесі, Ізмаїлі, Херсоні та Маріуполі. За весь час роботи центрів загалом надано більш ніж 25 000 послуг, впроваджено в дію першу частину електронного сервісу «е-Гавань», створено комфортні та сучасні умови для клієнтів – українських моряків.

Експозиція відкрита до 25 червня 2020 року.
Відвідати виставку можна за адресою: м. Одеса, вул. М. Грушевського, 39-Є, СЦ «Моррічсервіс». Вхід вільний, з дотриманням умов адаптивного карантину. У приміщення заходити в захисних масках, з дотриманням дозволеної (обмеженої) кількості осіб і соціальної дистанції.

Детальна інформація та фото за посиланням:
https://morrichservice.marad.gov.ua/ua/posts


ДП "Моррічсервіс"
Автор:Виктория Якушева написать автору
http://morrichservice.marad.gov.ua
тел.:067 5025250

дата публикации: 15.06.2020 20:20


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены