<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

Десятки населених пунктів Херсонщини вже зі швидкісним оптичним інтернетом

Укртелеком розбудовує в області сучасну телекомунікаційну інфраструктуру для потреб тисяч мешканців, громад

Оператор реалізовує низку проектів з підключення до швидкісного інтернету невеликих населених пунктів Херсонської області. За останній час оптична мережа з’явилася у Голопристанському (Круглоозерка), Бериславському (Тягинка, Ольгівка, Львове, Бургунка, Шляхове), Чаплинському (Хрестівка), Каховському (Чорнянка), Білозерському (Надеждівка), Верхньорогачицькому (Верхній Рогачик), Каховському (Любимівка), Олешківському (Мирне, Ювілейне, Козачі Лагері), Скадовському (Михайлівка, Красне) районах.

Зараз роботи з підключення до оптичного швидкого інтернету тривають у селах Миролюбівка Білозерського району, Надеждівка Чаплинського та Бабенківка Перша і Гаврилівка Друга Каланчацького.

Мешканці населених пунктів, де розбудовується нова мережа Укртелекому, можуть користуватися доступним безлімітним інтернетом на швидкостях до 1 Гбіт/с, дивитися цифрове Iнтерактивне ТV і мати IP-телефонію, як у містах. Популярними серед населення є тарифні плани: 200 Мбіт/с, 100 Мбіт/с та 50 Мбіт/с.

Нагадаємо, Укртелеком реалізує низку проектів з розбудови мереж за технологією GPON у сотнях невеликих населених пунктах країни, забезпечуючи їх швидким оптичним доступом до інтернету.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:укртелеком написать автору

дата публикации: 30.06.2020 10:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены