<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

Велике будівництво

Укртелеком активно розбудовує оптичну інфраструктуру для підключення до швидкого інтернету сотень сіл

Укртелеком продовжує розбудовувати свою волоконно-оптичну мережу, реалізуючи низку проектів у півтисячі населених пунктів країни. За останні три місяці (березень-травень) Укртелеком побудував та ввів у експлуатацію понад тисячу кілометрів волоконно-оптичного кабелю для підключення до швидкісного «оптичного» інтернету мешканців сотень населених пунктів у сільській місцевості. Найбільше оптики прокладено на Вінниччині, Запоріжжі, Харківщині, Хмельниччині та Черкащині.

Загалом же роботи у межах спільних проектів з компанією Iskratel і словенським банком розвитку SID Bank ведуться по всій країні. До робіт залучаються десятки місцевих і регіональних підрядників. Підключення абонентів на нову мережу здійснюється з дотриманням необхідних заходів безпеки в період карантину.

Нова мультисервісна волоконно-оптична телекомінфраструктура оператора у сільській місцевості дає змогу мешканцям і організаціям користуватися повним спектром телекомпослуг «як у місті». Мешканці населених пунктів, де розбудується нова мережа Укртелекому, можуть користуватися доступним безлімітним інтернетом на швидкостях до 1 Гбіт/с, дивитися цифрове Iнтерактивне ТV і мати IP-телефонію, як у містах. Популярними серед населення є тарифні плани: 200 Мбіт/с, 100 Мбіт/с та 50 Мбіт/с.

Варто зауважити, що переважна більшість з цих населених пунктів до цього не мала доступ до оптичного інтернету.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 30.06.2020 10:22


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены