<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Медицина/Здоровье

Незалежна лабораторія «ІНВІТРО» розпочинає тестування на коронавірус

Інформуємо про початок тестування на коронавірусну інфекцію COVID-19 у лабораторії «ІНВІТРО».

З 1 липня у медичних офісах «ІНВІТРО» мешканці України зможуть робити тестування на коронавірусну інфекцію COVID-19, збудником якої є вірус SARS-Cov-2.
Лабораторне дослідження визначає специфічні антитіла до вірусу SARS-Cov-2 методом ІФА (імуно-ферментний аналіз). Тести визначають два типи антитіл: імуноглобулін М, IgМ та імуноглобулін G, IgG – які свідчать про різні стадії інфікування. Результатом тестування буде позитивна або негативна відповідь щодо наявності IgM- і IgG-антитіл. Наявність їх у сироватці крові дозволяє визначити, чи зустрічалася людина з вірусом SARS-CoV-2 в минулому.


З 1 липня у медичних офісах «ІНВІТРО» мешканці України зможуть робити тестування на коронавірусну інфекцію COVID-19, збудником якої є вірус SARS-Cov-2.
Лабораторне дослідження включає визначення специфічних антитіл до вірусу SARS-Cov-2 методом ІФА (імуно-ферментний аналіз). Тести визначають два типи антитіл (імуноглобулінів), які свідчать про різні стадії інфікування:
• Антитіла класу М до коронавірусу SARS-CoV-2 (імуноглобулін М, IgМ) - тест 1641.
• Антитіла класу G до коронавірусу SARS-CoV-2 (імуноглобулін G, IgG) - тест 1642.
Результатом тестування людини буде позитивна або негативна відповідь щодо наявності в організмі IgM- і IgG-антитіл. Наявність специфічних антитіл у сироватці крові дозволяє визначити, чи зустрічався організм з вірусом SARS-CoV-2 в минулому.
Первинна імунна відповідь на нові для організму антигени починається з вироблення імуноглобулінів M (IgM). Виявлення імуноглобулінів має допоміжне значення не стільки для діагностики поточної інфекції, скільки для оцінки імунної відповіді на перенесену або поточну інфекцію. Наявність цих антитіл саме по собі не є підтвердженням інфікованості. Але отримані результати за сукупної інтерпретації можна використовувати для встановлення діагнозу, або як підставу для додаткового обстеження пацієнта.
Антитіла класу G зазвичай починають вироблятися в організмі майже одночасно з М або трохи пізніше, їх рівень збільшується повільно, але довгий час може залишатися високим. Позитивний тест на антитіла класу G говорить про факт інфікування вірусом SARS-CoV-2 в минулому з формуванням специфічної імунної відповіді, яка, можливо, виконує захисну роль.
Лабораторія виконує точні та високоспецифічні тести для визначення антитіл класу IgG та IgM до вірусу SARS-COV-2 протягом 4 робочих днів. Вартість визначення одного типу антитіл IgM або с IgG - 500 грн. Оформити замовлення та здати матеріал для дослідження (венозна кров) можуть усі охочі у більш ніж 60 медичних офісів по Україні. Направлення від лікаря не обов’язкове.
Безпосередньо дослідження виконує клініко-діагностична лабораторія «ІНВІТРО» у місті Дніпро методом імуно-ферментного аналізу (ІФА) з використанням сучасного обладнання та надійних, перевірених реактивів та тест-систем.
Адреси медичних офісів, де можна здати аналізи, розміщені на сайті
Телефон гарячої лінії для запису до лікарів у медичних центрах та уточнення додаткової інформації – 0800 50 90 90.

О компании: Незалежна лабораторія «ІНВІТРО» (ТОВ «ІНВІТРО») – міжнародна високотехнологічна компанія, що надає якісні медичні послуги в Україні.
«ІНВІТРО» почала працювати в Україні 2010 року. Лабораторний комплекс «ІНВІТРО» має відділи загальноклінічних досліджень, біохімії, імунохімії, мікробіологічних та ПЛР-досліджень, а також допоміжні підрозділи. Для виконання досліджень на найвищому рівні компанія має новітнє обладнання лабораторії від виробників Швейцарії, США, Франції, РФ, Німеччини.
У мережі ІНВІТРО – понад 60 медичних офісів. Крім лабораторних аналізів у більшості медичних офісів «ІНВІТРО» можна виконати інструментальні дослідження УЗД та ЕКГ. Крім того, є послуга забору біоматеріалу без відвідування медичного офісу «Виїзд додому» у Дніпрі, Харкові, Одесі, Кривому Розі, Черкасах, Миргороді та Херсоні.
Принцип роботи «ІНВІТРО» — якість на кожному етапі лабораторного дослідження.


Незалежна лабораторія "ІНВІТРО"
Автор:Петрова Я. И. написать автору
http://www.invitro.ua
тел.:+38 0678848341

дата публикации: 07.07.2020 16:57


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены