<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар запустив перший український TikTok-серіал

10 липня TikTok-серіал «ВСЕ Є: Screenlove» можна подивитись на новоствореному каналі @kyivstar_official, який менш ніж за 3 тижні зібрав понад 13 тисяч підписників та більше 120 тисяч вподобань.

Героями серіалу стали зірка телесеріалу «Школа», блогер Ліза Василенко та учасник Х-фактору, танцівник і музикант Міша Соколовський. Вони ж запустили у TikTok спільний челендж #танцівшафі під саундтрек від Kadnay.

«Київстар вже має досвід створення свого серіалу «Київська зірка» для YouTube-каналу. А зараз ми вирішили освоїти новий формат та платформу. Вихід на TikTok надає Київстар можливість підтримувати зв’язок з більш молодою аудиторією, стати ближчими через комунікацію, цікаву для поколінь Z та A («альфа»). Це можливість ще більше заглибитись у створення креативного відео-контенту власного виробництва та знайомити через розважальний контент із нашими послугами та продуктами», - коментує Павло Даніман, маркетинг-директор компанії Київстар.
«ВСЕ Є: Screenlove» - це 11-серійний серіал, створений у жанрі скрінлайф, це означає, що події розгортаються на екранах смартфонів героїв. Відтак серіал знімався здебільшого на смартфон. Кожна серія триває 60 секунд.
Серіал вийшов у рамках масштабної рекламної кампанії оператора про переваги тарифів із безлімітним мобільним інтернетом для всіх популярних сервісів: відео, музики, онлайн ігор, соціальних мереж тощо.
Ідея та креативна концепція – Serviceplan.
Режисер-оператор – Артур Кожевник.
Сценарист – Кирило Тимченко.
Виробництво – Family Production.
Зйомка тривала 2 дні у період карантину та відбувалася із дотриманням всіх заходів безпеки: проводилося ПЦР-тестування всіх учасників знімального процесу, використовувались маски, рукавички, санітайзери тощо. Постпродакшн тривав майже місяць.
Щоб переглянути всі серії серіалу– підписуйтесь на канал Київстар у TikTok.

О компании: Київстар – найбільший український оператор телекомунікацій, що надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектру мобільних та фіксованих технологій, у тому числі зв’язку 3G та 4G для 26 млн абонентів. Акціонери Київстар – міжнародна Група VEON Ltd, офіс в Нідерландах. Акції Групи знаходяться в обігу на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам).
Київстар понад 20 років працює в Україні і є найбільшим платником податків до бюджету на телеком ринку, одним з найкращих роботодавців та соціально відповідальною компанією.
Додаткова інформація: pr@kyivstar.net, www.kyivstar.ua.


Київстар
Автор:Kyivstar написать автору
http://www.kyivstar.ua
тел.:0800 300 466

дата публикации: 13.07.2020 12:12


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены