<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Як вибрати кондиціонер для квартири? Поради від Ланет КЛІМАТ

З настанням перших спекотних днів пункт “купити кондиціонер” стає пріоритетним завданням серед десятків інших, ще вчора важливих, справ.

Десятки виробників кліматичної техніки пропонують сотні варіантів моделей на будь-який смак та бюджет. Проєктно-монтажна компанія Ланет КЛІМАТ розповідає, як вибрати кондиціонер в квартиру, який повністю задовольнятиме ваші користувацькі потреби. 

Побутові кондиціонери мають ряд характеристик, на які слід зважати під час вибору та купівлі кліматичного обладнання. Серед найважливіших:

  • Площа приміщення — у кожному модельному ряді існує кілька варіантів пристроїв, які відрізняються лише однією характеристикою — площею охолодження та обігріву. Важливо вибрати кондиціонер зі споживчою потужністю відповідно до розміру приміщення. Це забезпечить ефективність роботи пристрою та допоможе раціонально використовувати електроенергію. 

  • Призначення — якщо ви розглядаєте можливість використання пристрою для обігріву, зважайте на показники теплопродуктивності та споживчої потужності у цьому режимі. 

  • Вид кондиціонера — існує декілька видів побутових кондиціонерів, однак протягом багатьох років найпопулярнішими залишаються мобільні (підлогові) та спліт-системи настінного типу. Ключовими відмінностями є тип встановлення та рівень шуму блока: часто у підлогових кондиціонерах він до двох разів вищий, ніж у настінних з аналогічними характеристиками. 

Якщо з мобільними кондиціонерами все зрозуміло, то питань щодо настінних пристроїв досі багато. Найпопулярнішими залишаються:

  1. На якому етапі ремонтних робіт встановлювати кондиціонер?

  2. Чи впливає вибраний етап на вартість монтажу?

Ми рекомендуємо встановлювати кондиціонер на початку ремонтних робіт. Це дає можливість приховати труби та залишити видимою лише точку підключення, яка знаходитиметься за внутрішнім блоком. Звісно, якщо такої можливості немає, професійний монтаж кондиціонера можна здійснити й після ремонту, приховавши видимі частини кабелю за допомогою накладок. Вартість монтажних робіт в обох випадках зазвичай залишатиметься однаковою, адже формується з огляду на довжину використаної магістралі та супутніх елементів. Компанія Ланет КЛІМАТ пропонує не лише великий вибір кліматичної техніки для дому та професійну допомогу у виборі, але й послуги встановлення та обслуговування кондиціонерів. 

З питань вартості монтажних робіт звертайтесь за телефоном +38 (044) 225-19-10 або пишіть за адресою: climat@lanet.ua. Наш офіс: м. Київ, проспект Перемоги, 89a
КІНТО
Автор:- написать автору
тел.:044 225-19-10

дата публикации: 23.07.2020 15:02


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены