<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Компанія «Хенкель» та її бренд Losk допомагають обласним інфекційним лікарням

Компанія «Хенкель в Україні» та її бренд продукції для прання та виведення плям Losk надали пакет допомоги українським медичним закладам, їхнім працівникам і пацієнтам для протистояння пандемії COVID-19.

Такий пакет допомоги від компанії та її брендів отримали п’ять медичних закладів в обласних центрах України. Продукцію для підтримки чистоти одержали Харківська обласна клінічна інфекційна лікарня, Ужгородська центральна клінічна лікарня та Закарпатська обласна клінічна інфекційна лікарня у м. Ужгород, Чернівецька клінічна лікарня й Івано-Франківська центральна міська клінічна лікарня.
Компанія «Хенкель в Україні» адресно протидіє пандемії COVID-19 там, де вона несе найбільшу небезпеку людям — у медичних закладах. Аби запобігти поширенню коронавірусу, компанія та її бренди надали адресну допомогу лікарям (засоби індивідуального захисту та захисний одяг), а також медичним закладам (засоби гігієни, засоби для прання та чищення). Висока якість і доведена гігієнічна ефективність продукції глобального лідера — це практичний внесок компанії «Хенкель в Україні» у захист пацієнтів і медиків, щоб уникнути поширення захворюваності на COVID-19.
Новий пакет адресної допомоги від компанії «Хенкель в Україні» та її бренда Losk для п’яти лікарень у різних регіонах України включає понад шістсот ящиків пральних порошків і гелів для прання Losk Kids Uni LSpwd, Losk Color Blossom gel, Losk LS Blossom, Losk Mount Lake. До лікарень надійшло більше 8 тисяч одиниць продукції.
Загальний пакет програм компанії «Хенкель в Україні» і її брендів для протистояння пандемії COVID-19 на території України перевищив 2 млн грн. До ініціатив у сфері адресної допомоги лікарям і медичним закладам приєдналися бренди компанії «Хенкель в Україні» Fa, Persil, Bref, Perwoll, Silan, Somat, Clin і Rex. Бренд Losk раніше виступив одним із учасників благодійного проєкту щодо надання допомоги для закупівлі наборів продуктів і товарів першої необхідності для 2 200 літніх людей. «Хенкель в Україні» та її бренди ділилися частиною прибутків з продажів для підтримки медиків, лікарень і пацієнтів, а також представників соціально вразливих верств населення. Глобальний Фонд імені засновника компанії Henkel Фріца Хенкеля у розпал пандемії коронавірусу надав кошти для закупівлі засобів індивідуального захисту та захисного одягу для українських медиків.
Завдяки компанії «Хенкель в Україні» сотні медиків і десятки медичних закладів отримали допомогу із пакета глобальних заходів світового лідера індустрії виробництва засобів для гігієни та чистоти – компанії Henkel. Комплексні програми солідарності спрямовані на підтримку працівників, клієнтів, партнерів, громад і місцевих мешканців, які зіткнулися із викликами пандемії коронавірусу та її наслідками соціального й економічного характеру.
Глобальний пакет програм і заходів Henkel включає пожертви на 2 млн євро Фонду ВООЗ/ООН та іншим організаціям, 5 млн одиниць засобів особистої гігієни та побутової хімії, перепрофілювання виробничих потужностей для випуску дезінфекційних засобів, надання коштів на наукові дослідження для протидії вірусу COVID-19.

О компании: Компанія «Хенкель» здійснює свою діяльність у світовому масштабі та має збалансований і диверсифікований портфель продукції. Силами трьох своїх бізнес-підрозділів компанія утримує провідні позиції у сегменті промислових і споживчих продуктів завдяки своїм потужним брендам, інноваційному підходу та застосуванню передових технологій. Бізнес-підрозділ «Клейові технології» компанії «Хенкель» є світовим лідером на ринку клейових матеріалів у всіх сегментах продуктів для промисловості на глобальному рівні. Бізнес-підрозділи «Засоби для прання та догляду за оселею» і «Косметичні засоби» компанії «Хенкель» утримують провідні позиції на багатьох ринках світу й у численних категоріях продукції. Компанія «Хенкель», заснована у 1876 році, має історію успіху, що триває понад 140 років. У 2019 році обсяг продажу компанії становив понад 20 мільярдів євро, а скоригований операційний прибуток — більш як 3,2 мільярда євро. Чисельність працівників компанії «Хенкель» становить понад 52 000 осіб у всьому світі. Це віддана та різноманітна команда ентузіастів, яких об’єднує спільна корпоративна культура та спільна мета — створення цінності з дотриманням принципів стійкого розвитку, а також спільні ідеї. Компанія «Хенкель» є визнаним лідером у сфері стійкого розвитку, вона обіймає провідні позиції у багатьох міжнародних індексах і рейтингах. Привілейовані акції компанії «Хенкель» внесені до переліку, що охоплюється фондовим індексом Німеччини DAX. Більш детальна інформація міститься на сайті www.henkel.com.


PR-Service
Автор:Наталия Глушак написать автору
тел.:050 357 19 07

дата публикации: 31.07.2020 17:44


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены