<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

производство1
Olkom Group увійшла в ТОП-6 найбільших українських виробників маргаринової продукції

17.08.2020.
Olkom Group, один з провідних виробників масложирової продукції України, підвела підсумки першого півріччя 2020 року. Компанія виконала виробничий план і увійшла в ТОП-6 найбільших українських виробників маргаринової продукції. За даними асоціації «Укроліяпром» частка компанії склала 6,8% від загального обсягу виробленої маргаринової продукції в Україні.


Маючи стабільне фінансове становище, впізнавані бренди, хороші відносини з партнерами і клієнтами, Olkom Group під час кризи вдалося не тільки збільшити асортимент продукції, що випускається, посилити свої позиції на ринку України, але і розширити свою присутність за її межами. В даний час компанія експортує продукцію в 14 країн, в тому числі США, ОАЕ, східну Європу та країни MENA. На експорт припадає до 10% усієї виробленої продукції.
«Не дивлячись на погіршення світових економічних умов і висококонкурентний ринок, приріст експортних продажів компанії в першій половині 2020 року склав 61%. Основний обсяг поставок припадає на соняшникову олію, фасовані та наливні маргарини, – прокоментував Дмитро Усатий, начальник відділу зовнішньоекономічної діяльності Olkom Group».
Підкорювати нові ринки, так само як і бути серед лідерів України, компанії вдається завдяки високій якості продукції та вдосконаленню технологій. Створення продуктів харчування нового покоління стало одним з пріоритетних напрямків роботи Olkom Group. Останні розробки - ароматизовані масла в спреях, рослинно-вершкові суміші і бутербродні маргарини - вже завоювали своїх шанувальників серед українських і зарубіжних покупців.
«Стратегія розвитку компанії залишається незмінною – «підлаштовувати» виробництво під потреби сучасного покупця, орієнтовані на якісні та безпечні продукти. І ми постійно працюємо в цьому напрямку: інвестуємо в модернізацію виробничих потужностей, вдосконалюємо технологічні процеси, розробляємо нові продукти на базі кращих інгредієнтів, – розповіла Ніна Лещенко, COO Olkom Group. – Якість продукції Olkom відповідає міжнародним стандартам і значно перевищує показники якості по аналогічним позиціям на ринку України».
На даний момент Olkom Group зосереджена на зростанні обсягу продажів і стійкому збільшенні операційного прибутку. У міру відновлення ринків після світової кризи компанія буде використовувати всі свої унікальні переваги і має намір підвищити свої показники по всіх параметрах.
17.08.2020.

О компании: Olkom Group є одним з лідерів серед олійно-жирових підприємств України. До складу групи компаній входять: ТОВ «Київський маргариновий завод», ПП «Рута-К» і ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Компанія виробляє соуси, майонез, гірчицю, соняшникову олію, бутербродні і столові маргарини, спеціалізовані маргарини і жири для хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості. Вся продукція Olkom Group відповідає вимогам міжнародних стандартів по системі менеджменту якості ISO 9001: 2015 і системи менеджменту безпеки за принципами НАССР - ISO 22000: 2005.


ЧАО "Киевский маргариновый завод"
Автор:Лобач Елена Александровна написать автору
http://www.olkom.ua
тел.:067 6107883

дата публикации: 19.08.2020 13:36


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены