<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Медицина/Здоровье

Пластична хірургія тіла - інструментарій кардинальних змін

Займаєтесь спортом, сидите на дієтах, але фігура категорично відмовляється наближатися до ідеальних параметрів? Сучасна хірургія тіла здатна не тільки вирішити проблеми надмірної ваги, але і кардинально покращити основні лінії фігури. Що конкретно і якими методами професіонали від пластичної хірургії швидко і ефективно змінюють в житті пацієнтів?

Боділіфтинг — апгрейд втраченого контуру

Неестетичні ділянки шкіри з підшкірно-жировою клітковиною, які зазнали вікових змін, під скальпелем хірурга-професіонала отримують нове життя. Низку маніпуляцій з оновлення ліній тіла частіше називають “контурування”, “ліпектомія” або “ремоделювання”. Боділіфтинг проводиться на будь-якій зоні тіла: починаючи з торса і до верхньої зони стегна, включаючи живіт, талію, внутрішню і зовнішню поверхню стегон, сідничні м'язи. За рекомендаціями лікаря, ліфтинг тіла може виконуватись паралельно з ліпосакцією. 

Вібраційна ліпосакція — безпечно і комфортно

Позбутися жирових відкладень в області талії і надати фігурі ідеальну спортивну форму, допомагає метод вібраційної ліпосакції від бельгійських ескулапів, що практикується фахівцями клініки https://anacosmo.ua. Даний метод ліпосакції сприяє якісному збереженню адипоцитів (жирових клітин) для можливостей подальшого проведення липофилинга. Головна фішка маніпуляції — в тонкій канюлі (діаметром не більше 3-5 мм), вібрацію якої посилює інфразвук. Інноваційний підхід забезпечує більш ефективне відсмоктування жирових клітин. 

photo-1518489913881-199b7c7a081d?ixlib=rb-1.2.1&ixid=eyJhcHBfaWQiOjEyMDd9&auto=format&fit=crop&w=1353&q=80

Ліпофілінг — додавання потрібного об'єму власним матеріалом

Ліпофілінг, як порівняно молода методика омолодження, увійшла до світу пластичної корекції в кінці минулого століття. Процедура стала можливою завдяки відкриттю властивості адипоцитів не тільки швидко приживатися при перенесенні в інші зони власного тіла, але і грати свого роду регенеруючу і відновлюючу роль. Отримані методом ліпосакції жирові клітини постають у якості філера.Тоді на світ з'явилась нова процедура. Засіб омолодження гомілок, сідниць, шкіри рук та обличчя набирає обертів та широко використовується для корекції вікових контурних змін власним жиром. 

Основна перевага методу — повна відсутність реакції відторгнення. 

Комплексна абдомінопластика — all in one

За кінцевим результатом, абдомінопластика займає позицію на пару ступенів вище інших хірургічних естетичних втручань. Універсальний підхід дозволяє професіоналу паралельно з усуненням турбуючих пацієнта патологій (пупкової грижі, грижі білої лінії живота, післяопераційної грижі і рубців, діастазу), провести висічення жирових відкладень і зайвої шкіри. В результаті маєте змогу позбутись поєднаної патології в області черевної стінки і неестетичних ділянок шкірного покриву.
КІНТО
Автор:доктор написать автору
тел.:044 592 8 660

дата публикации: 19.08.2020 15:23


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены