<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

"Конструктивізм: проста розмова про складні речі" - онлайн захід присвячений популяризації архітектури Харкова міжвоєнної доби.

27 серпня пройшла онлайн подія "Конструктивізм: проста розмова про складні речі", де три молодих вчених, розповіли про свої наукові дослідження щодо Харківської архітектури міжвоєнної доби.
У доступній та цікавій формі вони розповіли про те, як відрізнити конструктивізм від інших будівель, чим цікаві ці об'єкти та чому їх так люблять за кордоном і не люблять у нас.


Надія Антоненко — кандидатка архітектури, старший викладач кафедри інноваційних технологій в архітектурі Київського національного університету будівництва та архітектури розповіла, "Як зберігати архітектуру 1920-х-1930-х рр. Європейський досвід".

Гліб Семякін — кандидат архітектури, викладач кафедри архітектурних конструкцій Харківського національного університету будівництва та архітектури про "Архітектуру медичних закладів міста Харків 1920-1930-х років."

Катерина Діденко — кандидатка архітектури, асистентка кафедри основ архітектури Харківського національного університету будівництва та архітектури про "Житлову архітектуру Харкова 1920-х - поч. 1930-х рр"

Модерувала подію кандидатка історичних наук, координаторка проєкту "Constructivism.Kharkiv" Анастасія Боженко.

Більш детально про цю подію ви можете дізнатися на FB - сторінці проєкту. https://www.facebook.com/pg/Constructivism.Kharkiv

“Constructivism.Kharkiv” - проєкт, покликаний популяризувати авангардну архітектуру Харкова та привернути увагу громадськості, експертів та органів місцевого самоврядування.

Проєкт реалізується громадською організацією “Арт Оборона” за фінансової підтримки Українського Культурного Фонду.

О компании: Громадська організація «Арт оборона» - це об’єднання людей різних професій у галузі культури, що сприяють збереженню та ревіталізації об'єктів культурної спадщини та інтеграції її до світового контексту, шляхом відкритого діалогу та створення партнерств.


ГО "АРТ ОБОРОНА"
Автор:Чаговець Олеся написать автору
http://artoborona.tilda.ws
тел.:067 7492388

дата публикации: 30.08.2020 20:04


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены