<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Отдых/Культура

Картини за номерами і трендові хобі в Україні для всієї родини

Новинки в Україні від 07.09.2020 — намалюйте шедевр власними руками.

Існують деякі цікаві види хобі, які дозволяють людям втілювати свої мрії в реальність. Наприклад, живопис по номерам — цікава і легка техніка із якою ви можете за декілька дні розмалювати на художньому полотні справжню картину!

Все що потрібно початківцю додано в спеціальний набір:
• схема із нанесеними контурами, закріплена на дерев’яний підрамник – закінчили роботу і можете повісити свій шедевр на стіну;
• акрилові фарби на водній основі;
• нейлонові пензлики різного розміру.

Уважно слідуючи підказкам у вигляді цифр, розфарбовуєте кожен сегмент тим кольором фарби, який має такий же номер, за три-чотири тижні кожен бажаючий зможе створити картину. При цьому в и відчуєте себе справжнім митцем. І якщо в дитинстві мріяли стати художником, то картини за номерами — це чудова нагода втілити її у життя!

В каталозі картин-розмальовок легко обрати самі різноманітні сюжети. Адаптовані репродукції відомих живописців, натюрморти та букети із витонченими квітами, пейзажі різних міст світу та панорами романтичних куточків далеких островів, портрети знаменитостей та звабливих красунь, малюнки із закоханими парами та ще чимало натхненних ідей. Навіть діти-школярі здатні творити із картинами за номерами, адже для них теж підібрані зображення із героями улюблених мультфільмів.

Останнім часом в Україні презентовано чимало цікавих новинок від різних виробників. Їх всі ви знайдете в інтернет-магазині Raskraski.com.ua, де зможете оформити доставку в будь-яке місто Новою поштою. Обирайте улюблені картини та втілюйте свої мрії в життя!


Інтернет-магазин Raskraski.com.ua
Автор:Михайлюк Т.В. написать автору
http://www.raskraski.com.ua
тел.:+38068 5979786

дата публикации: 09.09.2020 15:10


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены