<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Школи Донеччини розпочали навчальний рік зі 100-Мбітним інтернетом

Укртелеком підключив до оптики навчальні заклади у Покровську та Родинську

Новий навчальний рік у 8 школах Покровська та Родинська Донецької області розпочався з оптичним інтернетом. Щоб освітяни та учнів могли користуватися перевагами швидкісного доступу до всесвітньої мережі, Укртелеком підключив їх до оптичної інфраструктури. І тепер усі ці навчальні заклади користуються інтернетом на швидкості 100 Мбіт/с.

У межах спільного проекту з відділом освіти Покровської міської ради, до оптичного інтернету підключено ліцей, гімназію, 5 загальноосвітніх шкіл у Покровську та загальноосвітня школа у Родинську. Загалом у цих закладах навчається понад 3,2 тисячі учнів.

Укртелеком продовжує розбудовувати цифрову мережу в різних областях та підключати і їх мешканців, і об’єкти соціальної інфраструктури до сучасних послуг. Наприклад, оптичним інтернетом оператора, станом на початок липня користувалося понад 540 навчальних закладів. Здебільшого, це – опорні школи, ліцеї, коледжі. Чимало з них у районних центрах, невеликих містах, селищах і навіть віддалених чи важкодоступних селах.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 09.09.2020 15:10


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены