<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Техника/Связь

Київстар збільшує розмір страхових виплат удвічі і більше для послуги "Мобільна безпека"

Тепер у разі втрати телефона, смартфона, або планшета сума компенсації становитиме від 3500 до 7000 грн.

Тепер у разі втрати телефона, смартфона, або планшета сума компенсації становитиме від 3500 до 7000 грн.
«Мобільна безпека» – це сервіс, завдяки якому у разі втрати ґаджета збільшується вірогідність його повернути. Той, хто знайде телефон, отримає повідомлення про власника та винагороду в разі його повернення. Витрати на послуги кур'єра або пошти покриваються за рахунок компанії*. Проте навіть якщо телефон господарю не повернуть, то йому виплатять грошову компенсацію.
Сума компенсації залежить від обраного тарифу («Захист» чи «Захист+»), а також моделі телефона. Вартість послуги з тарифом «Захист» становить 10,5 грн./тижд., а «Захист+» – 14 грн./тижд. Наприклад, користувачі тарифу «Захист», що мають девайси з операційною системою Android/Windows Phone/iOS, отримуватимуть 3500 грн. компенсації (раніше було 1200 грн.). А якщо користувач обрав тариф «Захист+», то одержить 7000 грн. замість 2500. Детальніше ознайомитися з тарифами компенсацій можна за посиланням.
Окрім головної мети – повернення телефона, послуга має ще низку додаткових важливих функцій: віддалене блокування телефона у разі його втрати, видалення особистих даних і фото, віддалений GPS-пошук телефона через особистий web-кабінет, віддалене включення сирени або фотографування того, хто міг викрасти телефон.
Наразі послугою «Мобільна безпека» користуються майже 190 000 клієнтів. За статистикою завдяки їй знаходять кожен третій загублений чи вкрадений телефон.


*компенсації сплачуються компанією-партнером Київстар в порядку визначеному умовами надання послуги.
Довідка про Київстар
Київстар – український оператор телекомунікацій, який надає послуги зв’язку та передачі даних на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі LTE (4G). Послугами оператора користуються 25,4 млн абонентів. Акціонер Київстар – міжнародна група VEON Ltd, що має офіс у Нідерландах. Акції Групи знаходяться на фондових біржах NASDAQ (Нью-Йорк) та Euronext (Амстердам). Київстар понад 20 років працює в Україні та є найбільшим платником податків на телеком-ринку, а також одним із кращих роботодавців і соціально відповідальною компанією.


Київстар
Автор:Киевстар написать автору
тел.:0800 466300

дата публикации: 16.09.2020 15:44


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены