<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Общество

Приписи
Підприємців Миколаївщини перевіряють з питань виконання раніше виданих приписів

Контроль виконання приписів - це вимога закону та здорового глузду. Приклад позапланового заходу 15 вересня 2020

15 вересня 2020 на ТОВ «Добрий смак» відбувся позаплановий захід контролю Управління Держпраці у Миколаївській області з питань виконання вимог раніше виданого припису у сфері охорони праці.
Виконання письмових вимог – приписів - посадових осіб Управління Держпраці у Миколаївській області є обов'язковою нормою. Припис винесений за результатами заходу контролю містить вимоги від виконання яких залежить безпека життя, здоров’я працівника та стан виробничого об’єкта. Напроти кожного пункту припису з описом порушення є посилання на пункти, статті, які порушено, позначення та назву нормативно-правового акта з охорони праці. Припис не передбачає застосування санкцій щодо суб'єкта господарювання. Він вказує на забезпечення виконання обов’язків роботодавця щодо створення безпечних та нешкідливих умов праці на кожному робочому місці. Водночас невиконання припису тягне за собою застосування штрафних санкцій до суб'єкта господарювання.
За результатами позапланової перевірки посадовими особами виявлено, що роботодавець не виконав 19 з 39 пунктів припису, виданого за результатами планової перевірки у червні 2020. Тож працівники продовжують ходити на роботу та наражати себе на небезпеку.
Зокрема, підприємством не виконані вимоги щодо обладнання місцевими відсмоктувачами, аспіраційними та пилоуловлюючими пристроями машини та механізми, що є джерелами виділення пилу, газів, парів; очищення повітря над робочими місцями біля розстійних шаф, хлібопекарних печей, сушарок, циркуляційних столів; відокремлення системи місцевих відсмоктувачів шкідливих речовин від систем загальної витяжної вентиляції; здійснення контролю щодо стану повітряного середовища та рівнів шуму у виробничому приміщенні; інформування працівників про шкідливі умови праці під час прийняття на роботу тощо.
Відповідно до вимог чинного законодавства відносно директора підприємства складено Протокол про адміністративне правопорушення за статтею 188 -4 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Зауважимо, що метою превентивної роботи та заходів контролю Управління Держпраці у Миколаївській області є прагнення до поліпшення дотримання трудових прав працівників, у тому числі на безпечні та здорові умови праці.

О компании: Управління Держпраці у Миколаївській області забезпечує реалізацію державної політики у сферах праці та охорони праці. Метою діляності є виявлення, попередження та усунення порушень вимог чинного законодавства.


Управління Держпраці у Миколаївській області
Автор:Олена Крисанова написать автору
http://mk.dsp.gov.ua
тел.:0512 500135
тел.:0512 500134

дата публикации: 21.09.2020 15:13


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены