<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Стартує 8 сезон освітнього проекту.Укртелекому

Розпочато відбір студентів ВНЗ на участь у восьмому сезоні всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом», який цього разу розширює географію і переходить в онлайн

Вже 5 років поспіль на початку навчального року Укртелеком відкриває двері для студентів 3-6 курсів і запрошує їх до участі в освітньому проекті «Кращі – з Укртелекомом». Цей рік поставив багато викликів перед усіма системами і компаніями та змусив переглянути процеси та проекти для того, щоб зробити їх більш гнучкими до нових умов.

Організатори проекту сфокусувались на перевагах, які надає віддалений режим, та запропонували студентам у 2020 році масштабніший новий сезон. Дистанційний формат дозволив: розширити географію проекту – запрошувати студентів зі всіх обласних центрів України, збільшити перелік корисних тем для навчання і професійного розвитку, зробити процес навчання більш доступним та комфортнішим.

Освітній проект «Кращі – з Укртелекомом» проводиться для студентів 3-6 курсів та випускників 2020 року вищих навчальних закладів.

Протягом проекту студенти відвідують онлайн-вебінари з основ телекомунікацій, особистої ефективності, проектного менеджменту, ефективної роботи в команді, продажів тощо, зустрічаються з бізнес-тренерами та ТОП-менеджерами. Потім розробляють у командах проекти і захищають їх перед ТОП-менеджментом компанії. Найкращі учасники після закінчення навчання мають можливість пройти співбесіду на стажування в компанії.

За час існування проекту «Кращі – з Укртелекомом» його учасниками стало 471 студентів, 276 пройшли стажування, а своє перше робоче місце в компанії отримали 65 випускників проекту. Крім цього, HR-команда компанії надає студентам рекомендації щодо старту кар’єри, ідеального резюме та успішної співбесіди.

Цього разу відбір триватиме до 02.10, а вже 12 жовтня стартує 8 сезон освітнього проекту.

Детальна інформація та анкета реєстрації на сайті «Кращі – з Укртелекомом»


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 22.09.2020 14:48


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены