<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Держпраці у Миколаївській області
Фахівці Держпраці працюють, щоб попередити нещасні випадки

24 вересня 2020 року в рамках превентивних заходів посадові особи Управління Держпраці у Миколаївській області провели ряд зустрічей з працівниками структурних підрозділів АТ «Миколаївгаз», МКП «Миколаївводоканал», які здійснюють роботу з обслуговування та експлуатації виробничого устаткування.

Під час зустрічей обговорювалися причини та обставини, які призводять до травмування працівників, розглядалися ситуаційні завдання, направлені на опрацювання заходів реагування у разі нещасного випадоку, визначалися вимоги щодо безпечного ведення робіт.
Увага працівників акцентувалася на фактори, під впливом яких змінюється технічний стан устаткування, зокрема зауважено на умови експлуатації обладнання, старіння з часом, заміна елементів, що вийшли з ладу новими. Кожен з зазначених факторів позитивно чи негативно плаває на стан верстатів чи іншого устаткування, що експлуатується на підприємстві.
Жваву дискусію серед учасників викликало обговорення питання щодо стану виробничого устаткування, при якому його подальша експлуатація неприпустима чи недоцільна або відновлення його працездатного стану неможливе чи недоцільне.
Наприкінці заходів посадові особи Управління Держпраці закликали працівників під час роботи дотримуватися інструкцій з охорони праці та належним чином застосовувати засоби індивідуального захисту.

О компании: Управління Держпраці у Миколаївській області контролює дотримання вимог охорони праці


Управління Держпраці у Миколаївській області
Автор:Олена Крисанова написать автору
http://mk.dsp.gov.ua
тел.:0512 500135

дата публикации: 29.09.2020 13:19


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены