<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

незадеклароавна праця
Протидія незадекларованій праці: локація м.Южноукраїнськ

За підсумками спільної роботи інспекторів праці у м.Южноукраїнськ виявлено особу, яка працювала без трудового договору.

На Миколаївщині триває тісна співпраця між інспекторами праці Управління Держпраці у Миколаївській області та інспекторами праці органів місцевого самоврядування щодо протидії не задекларованій праці.
За результатами проведення інспекційного відвідування встановлено, що жінка здійснювала торгівлю непродовольчою групою товарів на одній з точок продажу підприємця у м.Южноукраїнську. Між підприємцем та фізичною особою був укладений цивільно-правовий договір, що містив ознаки трудового.
Зафіксований факт свідчать про порушення законодавства про працю та трудових прав найманої особи. Підприємцю внесено припис щодо забезпечення належного оформлення трудових відносин з працівником, вручено попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю. Інспектором праці Управління Держпраці щодо порушника складено та направлено до суду протокол про адміністративне правопорушення за частиною 3 статті 41 КУпАП.
У разі, якщо суб’єкт господарювання й надалі використовуватиме незадекларовану працю штрафних санкцій не уникнути. У випадку повторного виявлення впродовж двох років у цього підприємця фактів використання праці неоформлених працівників йому доведеться сплатити штрафну санкцію у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення. З 01 вересня 2020 року ця сума становить 150 тисяч гривень.

О компании: Управління Держпраці у Миколаївській області здійснює контролю за дотриманням законодавства про працю та охорону праці


Управління Держпраці у Миколаївській області
Автор:Олена Крисанова написать автору
http://mk.dsp.gov.ua
тел.:0512 500135

дата публикации: 29.09.2020 20:18


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены