<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

В мире

Вершковий_250 г
Верховний Суд підтвердив законність дій ПрАТ «Київський маргариновий завод» при оформленні маргаринів ТМ «Смачно як завжди»

Верховний Суд підтвердив законність дій ПрАТ «Київський маргариновий завод» при оформленні маргаринів «Вершковий особливий», «Сонячний щедрик», «Вершковий смаколик» (ТМ «Смачно як завжди»).

В 2017 році ТОВ «Щедро» звернулося до господарського суду з позовом до ПрАТ «Київський маргариновий завод» про захист своїх прав через нібито порушенням прав на використання промислових зразків за патентами у вигляді виготовлення, пропонування для продажу та реалізації продукції, яка за зовнішнім виглядом є схожою до ступеня змішування із продукцією ТОВ «Щедро», а саме маргаринами «Щедро» «Сонячний особливий», «Вершковий особливий» та маргарин Запорізький «Вершковий особий».
За результатами проведеної у 2019 році судової експертизи, зокрема через відмінності у кольоровому оформленні елементів, застосуванні різних зображень та графічних елементів, їх розміщенні на пакувальному листі, суди встановили відсутність порушень з боку ПрАТ «Київський маргариновий завод» прав ТОВ «Щедро» при оформленні пакувальних листів маргаринів.
Суди у справі тривали майже три роки. 19 травня 2020 року Північний апеляційний господарський суд підтвердив законність дій ПрАТ «Київський маргариновий завод» та відсутність порушень прав ТОВ «Щедро» при випуску та оформленні маргаринів «Вершковий особливий», «Сонячний щедрик», «Вершковий смаколик» (ТМ «Смачно як завжди»).
13 серпня 2020 року Верховний Суд поставив крапку в спорі. Відповідно до остаточного судового рішення позовні вимоги ТОВ «Щедро» до ПрАТ «Київський маргариновий завод» не знайшли свого підтвердження та у задоволенні позову було відмовлено повністю.
Посилання на судові рішення:
http://reyestr.court.gov.ua/Review/89427491
http://reyestr.court.gov.ua/Review/90989849

30.09.2020.

О компании: Olkom Group є одним з лідерів серед олійно-жирових підприємств України. До складу групи компаній входять: ТОВ «Київський маргариновий завод», ПП «Рута-К» і ПрАТ «Київський маргариновий завод».
Компанія виробляє соуси, майонез, гірчицю, соняшникову олію, бутербродні і столові маргарини, спеціалізовані маргарини і жири для хлібопекарської, кондитерської та молочної промисловості. Вся продукція Olkom Group відповідає вимогам міжнародних стандартів по системі менеджменту якості ISO 9001: 2015 і системи менеджменту безпеки за принципами НАССР - ISO 22000: 2005.


ЧАО "Киевский маргариновый завод"
Автор:Лобач Елена Александровна написать автору
http://www.olkom.ua
тел.:067 6107883

дата публикации: 01.10.2020 16:57


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены