<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Интернет

Укртелеком розпочав співпрацю з Bankai Group

ПАТ «Укртелеком» та Broadband Telecom, дочірня компанія Bankai Group, почали взаємообмін голосовим трафіком, забезпечивши роботу ще одного каналу голосового зв’язку між Україною і світом

ПАТ «Укртелеком» та телекомунікаційна компанія Broadband Telecom, що входить у Групу компаній Bankai – відомого гравця ринку обміну голосовим трафіком та створення продуктів у телекомунікаційній галузі – розпочали співпрацю у межах договору про надання послуг міжнародного електрозв’язку. Таке міжоператорське партнерство дозволить українським абонентам отримувати якісні голосові послуги при отриманні міжнародних викликів від родичів та друзів, як з Північної Америки так і решти країн світу.

«Ми раді розпочати перспективне партнерство з таким гравцем глобального телекомринку як Група компаній Bankai. Це дозволить підсилити конкуренцію на ринку міжнародного трафіку в Україну і з України, таким чином вони стануть привабливішими для користувачів», – зазначив Дмитро Новіков, директор департаменту міжоператорських продажів Укртелекому.

Як повідомлялось в прес-релізі Bankai Group, вихід на ринок України, однієї з найбільших країн Європи, було давньою метою для компанії. Тоді головний комерційний директор Bankai Group Ааюш Барот сказав: «Це чудова можливість для українців, які проживають за кордоном, зв’язатись не тільки з абонентами Укртелекому, але й з будь-якими клієнтами різних українських мобільних операторів: lifecell Україна, Vodafone Україна та Київстар».


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укпетелеком написать автору

дата публикации: 11.10.2020 11:56


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены