<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Наука/Образование

Освітній проект Укртелекому стартував в онлайні

На сто учасників проекту зі всієї країни чекають сім пізнавальних і цікавих тижнів

До восьмого сезону всеукраїнського освітнього проекту «Кращі – з Укртелекомом» долучилося сто студентів вищих навчальних закладів з усієї країни. Цього разу проект проходить у дистанційному форматі, що дозволило розширити географію проекту, збільшити перелік корисних тем для навчання і професійного розвитку, зробити процес навчання доступнішим та комфортнішим.

Це – наймасштабніший сезон. Його учасники з Одеси, Чернівців, Тернополя, Гайворона, Косова, Харкова, Покровська та ще багатьох міст. Протягом семи тижнів студенти відвідають онлайн-вебінари з основ телекомунікацій, особистої ефективності, проектного менеджменту, ефективної роботи в команді, продажів тощо, будуть зустрічатися з бізнес-тренерами та ТОП-менеджерами. Потім учасники у командах розроблятимуть проекти і захищатимуть їх перед ТОП-менеджментом компанії. Найкращі учасники після закінчення навчання мають можливість пройти співбесіду на стажування в компанії.

За час існування проекту «Кращі – з Укртелекомом», а це 5 років, його учасниками стали 471 студентів, 276 пройшли стажування, а своє перше робоче місце в компанії отримали 65 випускників проекту. Крім цього, HR-команда компанії надає студентам рекомендації щодо старту кар’єри, ідеального резюме та успішної співбесіди.

Нагадаємо, Укртелеком було відзначено Подякою від Українського Пакту заради молоді та партнерів за активну участь у проектах Пакту - 2020 та підтримку молоді у сфері навчання, стажування та працевлаштування.


ПАТ "Укртелеком"
Автор:Укртелеком написать автору

дата публикации: 13.10.2020 15:23


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены