<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Политика

За нинішнього Київського мера Черновецького готові проголосувати 20% киян

Як свідчать оприлюднені вчора результати дослідження, проведеного з 26 липня до 8 серпня цього року Центром соціальних і політичних досліджень "СОЦИС" на замовлення газети "Хрещатик" й тижневика "Українська столиця", якби вибори мера Києва відбулися цієї неділі, то за нинішнього Київського міського голову Леоніда Черновецького готові проголосувати 20% киян. Його головні суперники по минулорічних перегонах дістануть значно менше голосів. Зокрема за екс-боксера Віталія Кличка та екс-мера Олександра Омельченка проголосували б 13 і 12% відповідно.

Результати дослідження оприлюднено на прес-конференції “Справжній киянин. Попередній портрет”.
Загалом під час дослідження “Справжній киянин. Попередній портрет” у столиці України проведено 1200 інтерв’ю за вибіркою, що репрезентує доросле населення міста (старше 18 років) у всіх 10 адміністративно-територіальних районах за статтю й віком. Середня тривалість інтерв’ю — 15 хвилин. Метод збирання інформації — індивідуальне інтерв’ю вдома у респондента (face-to-face). Випадкова похибка вибірки (довірчий інтервал) становить 2,8%.

“Рейтинг Леоніда Черновецького демонструє впевнене зростання. Якщо у червні лише 26% киян добре оцінювали його діяльність, то за липень цей показник зріс на 7 пунктів і становить 33%”,— наголосив Казбек Бектурсунов.


За його словами, результати опитування, яке провів Центр досліджень SOCIS, свідчать, що за Леоніда Черновецького готові завтра віддати голоси 20% киян. “Як ви, напевно, пам’ятаєте, перед виборами 2006 року цей показник не перевищував 15%, проте Леонід Черновецький переміг, набравши понад 32% голосів. Після зимової кризи, пов'язаної з реформою житлово-комунального господарства міста, рейтинг мера виріс приблизно втричі. Надалі він буде тільки підвищуватися. Я в цьому впевнений”,— нагадав пан Бектурсунов.

Проти всіх виявили бажання проголосувати 8% респондентів, а 4% зовсім не збираються брати участі в такому голосуванні.
За словами Казбека Бектурсунова, відтепер такі дослідження Центр проводитиме щомісяця. Тим часом в інших містах України подібних опитувань не практикують, зазначив пан Бектурсунов, відповідаючи на запитання журналістів.
Продемонструвало опитування і стан української мови в Києві: українська є рідною для 66,9 % киян, спілкуються ж тільки нею 22,7 %, а 45,9 % — залежно від ситуації російською чи українською. Таким чином, з результатів дослідження видно, що Київ є містом, де немає мовних проблем.

Соціологічне дослідження столиці, її проблем є відображенням ефективності роботи міської влади. Київ, де найінтенсивніший розвиток в Україні, є своєрідним індикатором соціальних змін у суспільстві та, звичайно ж, обличчям держави.


Київська муніципальна газета "Хрещатик"
Автор:Горовий Дмитро написать автору
http://www.kreschatic.kiev.ua
тел.:8050 7190351

дата публикации: 10.08.2007 10:41


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2019 <META> Все права защищены