<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Происшествия

3 2 1
Київський ХДС: Безбожні варвари зруйнували багатолітній сосновий парк

27 січня Київська організація Християнсько-Демократичного Союзу влаштувала акцію протесту біля метро «Дарниця». Приводом стало варварське знищення більше 100 сторічних сосен за два дні під час новорічних свят.

Цей жахливий інцидент глибоко непокоїть місцевих жителів, для яких парк між Броварським проспектом і вул. Малишко був чи не єдиним зеленим куточком, де можна було подихати свіжим повітрям і прогулятись з дітьми. Тепер цього вже не можна зробити.

«Це справа рук Черновецького, він дав дозвіл на вирубку, а зараз вся його молода команда поїхала в Австрію кататись на лижах. І неможливо знайти крайніх», - обурюється учасниця акції протесту.

Більше 300 підписів було зібрано в підтримку протесту. Від учасників акції відразу надійшла пропозиція повісити плакати з написами прізвищ, хто винен, хто це зробив і куди звертатись. «Треба прізвища, щоб всі знали, чиїх це рук справа», - сказала мешканка Дніпровського району.

Також місцеві жителі готові власноручно навесні відновити зелену зону, висадити великі дерева, обладнати територію, щоб влітку було де відпочивати.

Організатор акції Володимир Бойко додає, що дана територія належить до паркових зон міста Києва і законом заборонено будь-які дії, тим більше будівництво, а знищення дерев - це взагалі кримінальний злочин. «Тут настільки була позитивна енергетична зона, я недалечко мешкаю. Бачите тут Броварське шосе і купа будинків. Це був фактично єдиний зелений куточок, тим більше з віковими деревами – сосни по сто років. Коли я на Новий рік це побачив, то в мене серце кров’ю облилось», - з великим сумом розповідає В.Бойко.

Для вирішення проблеми незаконної вирубки зелених насаджень у столиці, на думку представника християнських демократів, безумовно потрібні консолідовані дії і народних депутатів, і громади, і засобів масової інформації.


Партія Християнсько-Демократичний Союз
Автор:Людмила Бойченко написать автору
тел.:044 569-58-18

дата публикации: 01.02.2010 12:31


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены