<МЕТА> - Украина | Пресс - релизы
українська | русский
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Пресс - релизы
Товары
Компании

Лента новостей
#

Бизнес/Финансы

Київський годинниковий завод розпочав перший всеукраїнський конкурс ескізів "Сучасний український годинник"

20 жовтня 2007 року розпочався перший всеукраїнський конкурс ескізів «Сучасний український годинник», організований Київським годинниковим заводом за підтримки Годинникової асоціації України, АТ «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та журналу "Часы. Стиль & время".

Даний конкурс не має аналогів в Україні і є першим всеукраїнським конкурсом промислового дизайну годинників. Мета конкурсу – розкриття потенціалу вітчизняних дизайнерів, сприяння розвитку промислового дизайну в Україні та створення нових напрямків та тенденцій у сучасній годинниковій галузі.

Роботи конкурсантів будуть оцінювати члени журі за участю організаторів та співорганізаторів конкурсу, які оберуть фіналістів та переможців конкурсу. При використанні Київським годинниковим заводом ескізів конкурсантів, для запуску моделі у виробництво, з авторами робіт буде складений окремий авторський договір з узгодженням авторського гонорару.

Експозицію кращих робіт кияни та гості столиці зможуть побачити з 22 по 25 листопада на виставці «Київ. Салон годинників 2007». Нагородження переможців буде проводитись на виставці «Київ. Салон годинників 2007» 25 листопада о 13.30 у конференц-залі у рамках нагородження переможців конкурсу «Годинник року».

Подача робіт на конкурс проводиться до 20 листопада на сайті www.godynnyk.com.ua або по пошті за адресою м. Київ, 04071 вул. Верхній вал 2 Київський годинниковий завод. Детальні умови подання робіт дивіться на сайті конкурсу.

Більш детальну інформацію ви зможете отримати від прес-служби конкурсу:

Олексій Попов (+380-50) 382-35-89
Михайло Рябінчук (+380-93) 745-42-77

pr@kleynod.ua
www.godynnyk.com.ua

О компании: Київський годинниковий завод – єдиний в Україні вітчизняний виробник власної марки годинників «KLEYNOD». Завод працює в місті Києві з 1997 року та випускає більше 70 моделей годинників власного виробництва.


ЗАТ "Київський годинниковий завод"
Автор:Попов Олексій написать автору
http://watch.kiev.ua
тел.:+38050 3823589

дата публикации: 26.10.2007 03:39


в список пресс-релизов
Загрузка...
Поиск:
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2020 <META> Все права защищены